Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Державний рекет посилиться

Влада 4500 переглядів

Опубліковано - 5.07.2010 12:19 | Всі новини | Версія для друку

За провал економіки проФФесорської команди розплачуватимуться платники податків. До останньої нитки
За провал економіки проФФесорської команди розплачуватимуться платники податків. До останньої нитки
Керівництво Державної податкової адміністрації видало неофіційне розпорядження встановити максимально можливе податкове навантаження на всі підприємства.

Про це повідомили джерела видання "Дзеркало тижня" (№25, 3-9 липня) у Державній податковій адміністрації.

Зокрема, за даними джерел, перевиконання плану зборів податків, про яке повідомив голова ДПА Олександр Папаіка, пояснюється неофіційним розпорядженням керівництва податкової встановлювати обов`язковість прив`язки збору податків з усіх підприємств для податкових адміністрацій на усіх рівнях і для усіх видів бізнесу до галузевого коефіцієнта, тобто до максимальних показників навантаження на найбільших платників податків галузі.

За словами О.Папаіки, у червні податкова перевиконала план збору податків на 6,5% - зібрано 9,8 млрд. грн., що становить близько 48% зростання порівняно з червнем 2009 року. Причину подібного зростання ДПА пояснює переглядом бізнесом, особливо великим, своїх доходів і відповідним підвищенням податкового навантаження на підприємство на 2-3%. При цьому формально податку з обороту в Україні не існує. Проте неформально навіть голова ДПА оперує саме цим критерієм, констатують експерти "Дзеркала тижня".

Як зазначає видання, хоча практика прив`язки до галузевого коефіцієнта існувала в ДПА завжди, шоком для підприємців стали масштаби цього явища і те, що на підставі коефіцієнтів розпочато планування робіт усіх місцевих податкових адміністрацій. Раніше ДПА конфліктувала через низький показник податкового навантаження тільки з великими корпораціями.

Проте за три місяці роботи нової влади високий коефіцієнт податкового навантаження з обороту став реальністю для підприємців усіх галузей бізнесу, відзначає "Дзеркало тижня".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.