Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


19% українців користуються Інтернетом щодня

Технології 6119 переглядів

Опубліковано - 7.10.2010 11:06 | Всі новини | Версія для друку

19% українців користуються Інтернетом щодня
19% українців користуються Інтернетом щодня
Компанія InMind на замовлення Інтернет асоціації України провела дослідження, згідно з результатами якого, послугами мережі Інтернет щодня користується 8700 тисяч українців віком від 15 років, що становить близько 19% від загальної кількості жителів країни.

Під час прес-конференції у Києві дослідники повідомили, що хоча б один раз на тиждень Інтернетом користується 11800000 жителів країни, а мінімум раз на місяць заходять у світову мережу 12900 тисяч користувачів.

58% інтернет-юзерів живуть у містах з населенням понад 100 тисяч осіб, чверть – у містах з меншою кількістю жителів і 17% - у селах. Третина українських користувачів Інтернету проживає у східних областях країни, третина в центральних, у західних – 18%, а південних – 16%.

Згідно з даними InMind, більшість інтернет-користувачів – чоловіки: 54% проти 46%. Молодь у віці від 15 до 30 років становить 58% аудиторії, 29% припадає на осіб віком від 31 до 45 років, а 13% користувачів мережі більше ніж 45 років.

Також дослідники назвали найпопулярніші в Україні інтернет-ресурси. Це, зокрема, ВКонтакте, який щодня відвідують 53% користувачів Інтернету, а щомісяця – 75%. Українською сторінкою Google щодня користуються 48% інтернет-аудиторії, а хоча б раз на місяць – 77%. Третина користувачів заходить на англомовну сторінку Google щодня і дві третини – хоча б щомісяця.

Третє місце за відвідуваністю займає портал mail.ru, який раз на день відвідує 38% української інтернет-аудиторії. При цьому три чверті наших користувачів заходить на цей ресурс хоча б раз на місяць.

Українську і російську сторінки Яндекса щоденно відвідують по 27% користувачів, а щомісяця – 58% і 65% відповідно. Соціальна мережа Одноклассники займає сьому позицію в рейтингу зі щоденною і щомісячною частками відповідно 20% і 46%. Такі ж показники у найбільш популярного, згідно з дослідженням, українського ресурсу – порталу ukr.net.

Відповідно до попередніх даних InMind, в топ-25 доменів, які відвідували українські інтернет-користувачі за час від 28 серпня 2010 року по 29 вересня 2010 потрапив портал bigmir.net, що входить до складу холдингу KP Media, частиною якого є також і сайт Корреспондент.net .

Нагадаємо, як повідомляє тижневик Корреспондент, за останні два роки кількість абонентів швидкісного Інтернету в Україні потроїлася.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.