Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки чесного вибору. Народ повідомлятиме про фальсифікації в Інтернеті

Вибори-2010 6681 перегляд

Опубліковано - 25.10.2010 10:24 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки чесного вибору. Народ повідомлятиме про фальсифікації в Інтернеті
Хроніки чесного вибору. Народ повідомлятиме про фальсифікації в Інтернеті
Про можливі порушення та попередні результати на місцевих виборах в Україні, що заплановані на 31 жовтня, можне буде дізнатися через інтернет-сервіс Twitter. Цим займатимуться громадські активісти та журналісти.

За ходом місцевих виборів в українських регіонах спостерігатимуть більше сотні журналістів та представників громадськості. Їхні короткі повідомлення, які вони відправлятимуть телефоном чи за допомогою комп’ютера безпосередньо з місця події, можна буде прочитати на спеціальному сайті www.electua.org. Його започаткували громадські активісти ще на минулих президентських виборах.

Ініціатива виявилася настільки успішною, що на місцевих виборах Twitter-трансляцію вирішили вдосконалити та продовжити, сказав Deutsche Welle програмний директор громадської організації "Інтерньюз-Україна" Андрій Кулаков.

Небезпека маніпуляцій

Попри те, що здебільшого результати цих виборів будуть важливими для окремої місцевості, завжди цікаво знати що відбувається у сусідів і чи не порушуються там прав виборців, наголошує Кулаков. Він вважає, що «завжди цікаво активному громадянину знати, якої конфігурації буде влада на місцях, і як це позначиться на загальнонаціональній політиці».

Ініціатор ідеї визнає, що Twitter-трансляція має свої недоліки, бо в інтернеті в режимі он-лайн важко перешкодити зловживанням і повідомляти неправдиву інформацію, адже в Twitter може писати кожен. Але кожне повідомлення охочі можуть перевірити у журналістів, які працюватимуть на місцях. Всі їхні телефони будуть на сайті.

Міжнародні спостерігачі користуватимуться ресурсом

Про свою ініціативу ініціатори проекту повідомили всіх офіційних спостерігачів та міжнародні спостережні місії, яких в Україні цього разу буде обмаль. Справа в тому, що українське Міністерство закордонних справ пізно розіслало їм запрошення. Спостерігачі, слідкуючи за Twitter-трансляцією українських виборів, пізніше можуть побачити повну картину того, як голосування відбувається в регіонах.

Пріоритетними у Twitter–трансляції будуть Одеська, Запорізька, Луганська, Тернопільська та Житомирська області. Водночас повідомлення будуть і з інших міст і регіонів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.