X

Вітаємо на нашому сайті!



У Вас встановлене розширення AdBlock або подібне. Будь ласка, додайте наш сайт до білого списку, - тим самим Ви сприятимете його розвитку, - адже сайт не утримується олігархами.
Аратта - На головну

22 жовтня 2018, понеділок

«АРАТТА. Вікно в Україну» - домашня сторінка  Лист до редакції  Інформація про портал

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...

Наш партнер - Дата-центр «Об`єднані Мережі України»

Курс валюти:
Курси валют в банках Києва
Курси валют в обмінниках Києва
Курси валют в регіонах України

Галерея дизайну «Аратта» — архітектура, брендінг, поліграфія, веб

Клуб української культури «Аратта» (м.Нововолинськ)


Погода в Україні:
 

Наш банер

Наш банер


Чиновники КМДА заплуталися у власних агітках про пеню

Добробут Регіон: м.Київ 2654 перегляди Система Orphus: виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl+Enter

Опубліковано - 27.01.2011 17:25 | Всі новини | Версія для друку | Коментарі (0)

Чиновники КМДА заплуталися у власних агітках про пеню
Чиновники КМДА заплуталися у власних агітках про пеню
Жителі Києва будуть сплачуватимуть пеню при невчасній сплаті за надані комунальні послуги.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, роз'яснюючи розповсюджену у ЗМІ інформацію про те, що кияни не сплачуватимуть пені.

Він підкреслив, що рішення про стягнення пені ввела держава.

"Говорять, що я сказав, що її взагалі не буде. А я сказав про те, що пеня буде діяти гірше, ніж ефективний механізм знижок. Ми вважаємо, що пеню не потрібно буде застосовувати, бо механізм, який застосовуємо ми (дворівневі тарифи – ред.), ефективніший. Пеня по закону нараховується – 0,01% за день прострочення. Виходить, за місяць прострочки – менше 1%", - сказав Мазурчак, підкресливши, що минулого разу журналісти його неправильно зрозуміли.

В той же час, начальник Головного управління КМДА з цінової політики Василь Яструбинський сказав, що поки нема відповідної постанови Кабінету міністрів про нарахування пені, про неї мова не може йти.

Як повідомлялося раніше, 17 грудня минулого року Верховна рада ухвалила Закон "Про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про тимчасову заборону стягнення з громадян України пені за невчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги", що передбачає з 1 січня 2011 року нарахування пені населенню за невчасну оплату ЖКП.

21 грудня Президент Віктор Янукович підписав цей закон.

Пізніше, 5 січня, Мазурчак заявив: "Пеня по квартплаті не буде нараховуватись. Ми вважаємо, що механізм, який ми даємо по стимулюванню (киян вчасно оплачувати отримані комунальні послуги) – він має спрацювати краще, ніж штрафні санкції".

Він навів приклад Комсомольська, жителям якого свого часу були запроваджені знижки на житлово-комунальні послуги в разі їх вчасної оплати, і вже п'ять років у місті успішно діє така система.

"Він показав, що більше 80% мешканців користувались цим механізмом", - зазначив Мазурчак.

За його словами, столична влада не давала ЖЕКам жодних вказівок нараховувати пеню за невчасне внесення оплати за комунальні послуги.

Якщо ви помітили в тексті орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Loading...
  
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
 
Опитування:

Україна сьогодні -
Окупована країна
Незалежна і самостійна
“Бананова республіка”
Час покаже







 

 

 
Internet Map Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2018.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.