Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Влада прискореними темпами прямує у електоральний вакуум

Громадська думка 6276 переглядів

Опубліковано - 14.03.2011 16:11 | Всі новини | Версія для друку

Влада прискореними темпами прямує у електоральний вакуум
Влада прискореними темпами прямує у електоральний вакуум
Зараз в Україні спостерігається тенденція до погіршення ставлення населення до діяльності влади.

про це заявив директор соціологічної служби Центру ім. Разумкова Андрій Биченко сьогодні під час засідання круглого столу у Києві.

«У лютому 2011 року 46,9% громадян повністю не підтримували діяльність уряду», - сказав він, зазначивши, що, водночас, рік тому очікування населення були позитивними.

За даними соціолога, із 22 сфер життя в Україні лише у двох рівень відповідей респондентів – «покращилося» - не є нижчим, ніж рівень відповідей – «погіршилося».

«Ці сфери – становище російськомовного населення і міжнаціональні відносини. Для всіх інших двадцяти сфер кількість відповідей, що ситуація погіршилася, перевищує кількість думок, що ситуація покращилася. Зокрема, для із семи сфер абсолютна більшість громадян відзначили, що ситуація погіршилася. Окрім традиційних економічних сфер, це рівень цін, рівень добробуту людини, рівень оплати праці. Також більше половини опитаних вважають, що знизилася упевненість громадян у завтрашньому дні, ставлення громадян до влади і, що найцікавіше, рівень стабільності, на думку 56% громадян, погіршився за цей рік. У той час, як лише 11% вважають, що він покращився. Стабільність для громадян не настала», - констатував Биченко.

У зв’язку з чим, за даними дослідження Центру Разумкова, майже 53% громадян вважають, що ситуація у цілому в Україні погіршилася за рік діяльності Кабінету міністрів на чолі із прем’єр-міністром Миколою АЗАРОВИМ, додавши, що середня оцінка діяльності уряду становить 2,46 за п’ятибальною шкалою.

Як також наголосив соціолог, зараз в Україні спостерігається тренд погіршення ставлення населення до діяльності влади. «Тому можна зробити висновок, що, з рештою, швидше за все у найближчий рік ставлення до влади буде погіршуватися», - зауважив експерт, висловивши думку, що цей рік можна назвати роком втрачених можливостей.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.