Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Виразка розбушувалась

Охорона здоров`я 8176 переглядів

Опубліковано - 5.11.2006 21:23 | Всі новини | Версія для друку

Болить шлунок? Приведіть в порядок зуби!
Болить шлунок? Приведіть в порядок зуби!
Виразкова хвороба дванадцятипалої кишки має звичку нагадувати про себе залежно від сезону. І сімейні лікарі, і гастроентерологи знають, що саме в осінню пору пацієнти скаржаться на загострення цієї недуги.

Минуло понад двадцять років, перш ніж відкриття учених-австралійців у галузі медицини в 2005 році оцінили Нобелівською премією. Лауреати не тільки висунули концепцію про причетність бактерії Hellіcobacter Pylori до розвитку виразкової хвороби, а й виростили культуру цих мікробів. А це дало змогу вивчати їхні властивості і шукати способи їх знищення.

Розроблені і випробувані клініцистами схеми лікування виразкової хвороби, що включають два види антибіотиків і блокатор водневої помпи (гальмує виділення залозами шлунка соляної кислоти), значно зменшили потребу в хірургічному лікуванні виразкової хвороби.

Останні дослідження показали, що ці мікроби не живуть ні у воді, ні у повітрі, але, крім шлунка, можуть скупчуватися у каріозних зубах, зубному нальоті, в лакунах мигдаликів. Тому зуби і горло треба лікувати не тільки, щоб було легко жувати і дихати, а й щоб захистити слизову шлунка і дванадцятипалої кишки від нових порцій Hellіcobacter Рylori. Так, схеми ефективного знищення цих бактерій відносно дорогі, але результат вартий того. Економлячи на ліках сьогодні, ви з часом можете витратити значно більше, якщо хвороба ускладниться або вимагатиме оперативного лікування.

Повертаючись до місця бактерій Hellіcobacter Рylori в розвитку виразкової хвороби, треба зазначити, що далеко не всі носії цих мікробів хворіють на виразкову хворобу. Чому? Щоб вона виникла (як і передвиразковий гастродуоденіт), важливо, в якому стані шлункова секреція (підвищена чи нормальна), захисні властивості слизової, чи хворів хтось у родині. Цікаво, що частіше хворіють на виразку люди з О (I), В (III) групами крові, резус-негативні. Має значення і те, як ви харчуєтеся, чи вживаєте алкоголь, полюбляєте гострі страви, курите, часто нервуєте.

Протимікробне лікування проводять комплексними препаратами Pylolact-neo, Oznistat впродовж тижня, що дає позитивний результат у 80-90% випадків.

На жаль, далеко не у всіх ендоскопічних кабінетах Львова можна зробити аналіз на наявність бактерій. Частина хворих їх не має, інші - не можуть приймати антибіотики через алергію, непереносимість. Тому лише лікар має призначити вам курс лікування сучасними противиразковими середниками. Не лікуйтеся за рекомендаціями реклами, знайомих, родичів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.