Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Харкові намагаються виховати «слухняних журналістів»?

Влада Регіон: Харківська область 6465 переглядів

Опубліковано - 27.04.2011 10:16 | Всі новини | Версія для друку

У Харкові намагаються виховати «слухняних журналістів»?
У Харкові намагаються виховати «слухняних журналістів»?
Харківські депутати вирішили витратити майже 34 мільйони гривень на програму інформаційного розвитку регіону. Депутати від опозиції та медіа-експерти називають це фінансуванням «прихованої агітації».

Майже 14 мільйонів гривень підуть на газети міськради та обласної ради, де або замало представлені, або взагалі не знайшлося місця для інших фракцій, окрім «Партії регіонів». Політолог Валерій Дудко, коментуючи ситуацію, зазначив, що правляча партія зробила з місцевих рад свій власний агітаційний пункт. «Фінансування цих видань здійснюється за кошти платників податків, виділяються вони централізовано, як елемент підготовки до нової виборчої компанії»,-каже Дудко.

Політолог Володимир Нікітін навпаки називає програму інформаційного розвитку регіону «кроком уперед». За його словами, йдеться у першу чергу про врятування друкованих видань обласної та районних у області рад. Вони не заробляють на передплаті, у деяких немає навіть веб-сайтів. «29 мільйонів гривень на 5 років. По 5 мільйонів на рік. Це не дуже багато, коли врахувати усю купу проблем, що накопичилися у минулі роки», - каже Нікітін.

Слухняне покоління?

Майже 3 мільйони гривень Обласна рада виділяє на створення Регіонального інформаційного центру. Фактично це «банк офіційних даних» про діяльність місцевої влади. Можливо ЗМІ за користування ним доведеться ще й платити.

Журналіста, члена громадської ради при Облдержадміністрації Євгена Маслова насторожують обіцянки, що це буде «якісна та об’єктивна інформація». Маслов також критикує плани влади створити школу юних кореспондентів. Експерт каже, що йому це нагадує СРСР, коли писали твори на тему «Ленін та світовий пролетаріат». А політолог Валерій Дудко вбачає у цьому плани влади на майбутнє - створення нового покоління зручних, «кишенькових» журналістів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.