Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Соціальні мережі негативно впливають на молодь

Технології 9614 переглядів

Опубліковано - 11.08.2011 05:12 | Всі новини | Версія для друку

Соціальні мережі негативно впливають на молодь
Соціальні мережі негативно впливають на молодь
Дослідники з Каліфорнійського університету повідомили, що соціальна мережа Facebook та ій подібні мережеві проекти можуть чинити негативний вплив на психологічне здоров’я користувачів, що знаходяться в юному віці.

Як повідомляє infox.ru, результати проведеного дослідження свідчать, що використання сайтів, подібних до Facebook (“ВКонтакте”, “Однокласники”), загрожує серйозними психологічними розладами. Наприклад, це може бути нарцисизм, асоціальна поведінка, різні манії і агресивний тип поведінки.

Один з учених, що беруть участь в проведенні дослідження, доктор Ларрі Розен (Larry Rosen), підтвердив реальність результатів, отриманих ним і його колегами. Містер Розен виступив на конференції американської психологічної асоціації, що пройшла у Вашингтоні, США.

У своєму виступі Ларрі Розен зазначив, що підлітки і молоді люди надто прив'язані до своїх цифрових пристроїв і витрачають дуже багато часу в соціальних мережах, спілкуючись з друзями та родичами саме текстом, а не голосом по телефону або безпосередньо.

Доктор Розен додав, що 42% опитаних ним підлітків можуть набрати текст з зав'язаними очима у вікні обміну повідомленнями в соціальних мережах. Це свідчить про надто велику кількість часу, проведеного там. Цікаво, що з даними доктора Розена погоджуються і багато інших фахівців.

Влітку минулого року проводилося дослідження, в якому 59% опитаних жінок заявили, що більше спілкуються в режимі онлайн, ніж тет-а-тет. 39% респонденток назвали себе наркоманками, а своїм наркотиком - соціальну мережу Facebook.

Результати цього дослідження повторили інші результати, опубліковані в березні 2010 року. Вони показали, що люди часто в буквальному сенсі одержимі соціальними мережами. 48% опитаних повідомили, що вони відвідують свій аккаунт в Facebook або Twitter відразу ж після того, як прокинулися або навіть прямо серед ночі. Було встановлено, що 19% людей у ​​віці 26 років можуть прокинутися в будь-який час ночі лише для того, щоб відправити повідомлення або перевірити поновлення у вищевказаних проектах, повідомляє сайт Computerworld.

Аналітики не були здивовані, дізнавшись про результати всіх цих досліджень. Ден Олдс (Dan Olds), фахівець компанії Gabriel Consulting Group, сказав: «Нові технології, як і все в цьому світі, мають свої негативні і позитивні сторони. Мобільні телефони дозволили нам миттєво додзвонитися до когось і поговорити з ним, але вони ж дали нам можливість зателефонувати кому-небудь і набриднути цій людині. Соціальні мережі нічим не відрізняються в цьому плані».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.