Аратта - На головну

17 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Послідовники Вишинського хочуть ввести цензуру в соціальних мережах

Назад в СРСР 6380 переглядів

Опубліковано - 14.09.2011 14:28 | Всі новини | Версія для друку

Послідовники Вишинського хочуть ввести цензуру в соціальних мережах
Послідовники Вишинського хочуть ввести цензуру в соціальних мережах
Генеральні прокурори держав - учасниць СНД єдині в думці, що необхідно упорядкувати користування Інтернетом.

Про це заявили генпрокурори СНД на спільній прес-конференції за підсумками засідання Координаційної ради генеральних прокурорів СНД, яке проходить сьогодні у Мінську.

Генпрокурор Росії Юрій Чайка, зокрема, відзначив: "Ви, напевно, пам'ятаєте, що нещодавні заворушення у Лондоні були викликані і певними закликами у соцмережах. Тому контроль має бути. Однак це має робитися в рамках розумного, з дотриманням інтересів і свобод громадян".

У свою чергу, білоруський прокурор Григорій Василевич заявив, що в Інтернеті нерідко публікуються наклепи і різні тексти, які підбурюють до незаконних дій.

"Все це зумовлює необхідність підготовки відповідного міжнародного документа, який би упорядковував користування Інтернетом", - сказав Василевич.

На думку Василевича, подібний документ міг би бути прийнятий на рівні ООН.

Крім того, керівники делегацій прокуратур Казахстану, Киргизії також висловилися на підтримку цієї ініціативи.

Як повідомлялося раніше, сьогодні в Національній бібліотеці Білорусі пройшло засідання Координаційної ради генеральних прокурорів країн - учасниць СНД.

13 вересня з посиланням на джерела з'явилася інформація, що Організація договору про колективну безпеку має намір зайнятися моніторингом соціальних мереж.

Метою моніторингу, згідно з інформацією видання, стане "контроль над правопорядком" і запобігання "масовим безладам за сценарієм Тунісу і Єгипту".

Увагу ОДКБ до соціальних мереж джерело газети пов'язало також з діями Держдепартаменту США, який виділяє значні кошти на розробку технологій, що дозволяють обійти інтернет-цензуру в країнах з авторитарним режимом.

Як саме в ОДКБ мають намір "контролювати правопорядок", незрозуміло. Джерело стверджує, що про введення цензури і боротьбу з інакомисленням не йдеться.

***ОДКБ - військово-політичний союз, створений країнами СНД на основі Договору про колективну безпеку (ДКБ), підписаного 15 травня 1992 року. Членами ОДКБ є Вірменія, Білорусь, Казахстан, Росія, Таджикистан.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Назад в СРСР»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.