Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Столична влада хоче віддати забудовникам заповідні дніпровські острови

Самоврядування 8030 переглядів

Опубліковано - 27.10.2011 20:18 | Всі новини | Версія для друку

Столична влада хоче віддати забудовникам заповідні дніпровські острови
Столична влада хоче віддати забудовникам заповідні дніпровські острови
Київська влада проведе конкурс на кращу містобудівну концепцію розвитку островів Києва.

Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

У рамках цього конкурсу фахівцям з усього світу запропоновано розробити концепцію використання рекреаційної зони. До 26 грудня будуть прийматися проекти, а в січні 2012 року буде проведена експертиза, онлайн-голосування та відбір фіналістів. У конкурсі передбачено одну першу премію - $ 20 тис., і дві інших - по $5 тис. Зараз для участі в конкурсі вже зареєструвалося більше шестисот учасників з 70 країн світу - більше всього заявок надійшло з США, України, Іспанії, Італії та Великобританії.

«Хочу відразу обмовитися - це не конкурс архітекторів і не програма забудови. До концепції ми ставимо чіткі вимоги: збереження унікальної київської природи, екологічність, розвиток туризму та доступність. У світі багато прикладів, коли на охоронних територіях облаштовують місця для цивілізованого відпочинку. Концепція збереження та розвитку київських островів «Дніпровські перлини» передбачає збереження цінних природних та історико-культурних комплексів та об´єктів, відтворення порушених природних комплексів, створення умов для ефективного туризму, спорту, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах «, - запевнив Крамаренко.

При цьому вимоги до концепції припускають, що в зоні стаціонарної рекреації, в яку потрапляють Гідропарк, Венеціанський, Оболонський, Долобецький і Жуків острови можна буде проводити будівництво. Правда, влада обіцяє відвести великі території на островах для тихого відпочинку і прогулянок, де забудову заборонять.

Водночас в Національному екологічному центрі України журналістам повідомили, що згідно з діючими нормами, на Гідропарку та інших островах будь-яке будівництво стаціонарних об´єктів заборонено.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Самоврядування»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.