У Вас встановлене розширення AdBlock або подібне. Будь ласка, додайте наш сайт до білого списку, - тим самим Ви сприятимете його розвитку, - адже сайт не утримується олігархами.
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
У Москві провели мітинг пам’яті вбитих журналістів
У центрі Москви сьогодні відбувся мітинг пам’яті журналістів, вбитих за останні 13 років. Його організатори провели ще й ходу, незважаючи на те, що раніше її заборонила столична влада.
Усього в акції взяли участь близько 400 осіб.
Акція була проведена за ініціативою журналіста "Нової газети" Вікторії Івльовой, ведучої радіостанції "Маяк" Світлани Свістунової й інших.
Світлана Свістунова розповіла, що думка провести таку акцію з'явилася після питання дитини: "Мама, а тебе теж уб'ють?"
Ведуча "Маяка" додала також, що "заборона урядом Москви "Маршу пам'яті" викликала подив і залишиться на совісті влади".
Мітинг, що продовжувався близько години, закінчився хвилиною мовчання. Мітинг закінчився, проте багато учасників певний час не розходилися. Міліції на мітингу було приблизно стільки ж, скільки і учасників акції. Новопушкінський сквер було оточено.
Учасники акції тримали в руках фотографії Ганни Політковської та Юрія Щекочіхіна. Серед учасників ходи - лідер "Яблука" Григорій Явлінський, депутат Мосміськдуми Сергій Мітрохін та інші.
Мітинг пройшов без промов і гасел - мітингуючі просто згадали своїх близьких і колег... Було поіменно зачитано список з 211 прізвищ журналістів, убитих у Росії з 1993 року. Останньою в списку була Ганна Політковська.
У доповідях міжнародних організацій Росія регулярно виявляється серед країн, гірших для діяльності журналістів.
Міжнародний комітет захисту журналістів, "Репортери без кордонів", Американський правозахисний "Комітет захисту журналістів" - усі вони неодноразово вказували на те, що при президенті Путіні робота незалежних засобів масової інформації значно ускладнена, а журналісти, котрі пишуть і говорять речі, неприємні для уряду, потрапляють у немилість, іноді навіть ризикують власним життям.
У свою чергу Володимир Путін неодноразово підкреслював, що незалежна преса в Росії дійсно існує, вказуючи при цьому на величезну кількість ЗМІ, які, за його словами, Кремль - навіть при бажанні - не зміг би контролювати.
Якщо ви помітили в тексті орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter