Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Європейські спостерігачі визнали вибори у Росії несправедливими

Світ навколо нас 4607 переглядів

Опубліковано - 5.03.2012 13:36 | Всі новини | Версія для друку

Європейські спостерігачі визнали вибори у Росії несправедливими
Європейські спостерігачі визнали вибори у Росії несправедливими
Місія спостерігачів від ОБСЄ і ПАРЄ вважають, що вибори президента РФ були несправедливими, а їх результат - передбачуваним.

"За нашою оцінкою, ці вибори були несправедливими, незважаючи на деякі інновації в електоральній системі", - сказав спеціальний координатор місії спостерігачів Тоні Пікула у понеділок, 5 березня.

За його словами, зокрема, були відзначені перекоси у висвітленні діяльності одного з кандидатів, завищені вимоги до реєстрації кандидатів, зловживання адміністративним ресурсом і відсутність реальної конкуренції.

"В цілому, ці вибори охарактеризувалися низкою проблем з самого початку", - наголосив Пікула, зазначивши, що результат виборів був передбачуваний, реальної передвиборчої боротьби не існувало.

Спостерігачі від ОБСЄ негативно оцінили підрахунок голосів за підсумками президентських виборів у Росії майже на третині виборчих дільниць.

"Голосування в день виборів всюди оцінюється позитивно, проте ситуація погіршилася в ході підрахунку голосів, який оцінювався негативно майже на третині виборчих дільниць, на яких велося спостереження, через процедурні порушення", - констатували спостерігачі.

Спостерігачі констатували, що "всі кандидати мали доступ до ЗМІ, однак прем’єр-міністру РФ була надана явна перевага в порівнянні з його суперниками в плані присутності в ЗМІ".

"Крім того, державні ресурси були мобілізовані на регіональному рівні на його підтримку. Також надмірні вимоги для реєстрації кандидатів обмежували справжню змагальність", - наголосила місія ОБСЄ і ПАРЄ.

Нагадаємо, 4 березня в Росії відбулися вибори президента країни. Сьогодні вранці глава ЦВК РФ Володимир Чуров, ґрунтуючись на попередніх даних виборів, оголосивВолодимира Путіна обраним Президентом.

За підсумками опрацювання 99% протоколів Путін набирає 63, 81% голосів, лідер КПРФ Геннадій Зюганов - 17,13%, Михайло Прохоров-6,97%, лідер ЛДПР Володимир Жириновський - 6,71%, лідер Справедливой ​​России Сергій Миронов - 3,72 %голосів.

Місія спостерігачів від СНД вже оголосила,що президентські вибори в РФ відбулися в повній відповідності з російським законодавством, були прозорими і конкурентними.

У свою чергу російська опозиція заявляла про серйозні фальсифікації, зокрема про масове застосування відкріпних талонів і так званих "каруселей".Проте в МВС і ЦВК РФ поки не бачать порушень, здатних вплинути на результати волевиявлення росіян.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.