Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За піратську пісню в мобілці прикордонники можуть забирати ваші гаджети

Технології 7457 переглядів

Опубліковано - 29.03.2012 16:46 | Всі новини | Версія для друку

За піратську пісню в мобілці прикордонники можуть забирати ваші гаджети
За піратську пісню в мобілці прикордонники можуть забирати ваші гаджети
Прикордонники можуть вилучити та знищити ваш смартфон, ноутбук чи навігатор якщо знайдуть у ньому неліцензійний фільм, пісню або програму.

Така норма міститься у міжнародній угоді АСТА, до якої найближчим часом планують приєднатись 22 країни ЄС, повідомляє UBR.

Враховуючи, що Україна є однією із найбільш "піратських" країн, то її громадянам при перетині кордону з ЄС доведеться тричі подумати, чи варто брати в дорогу неліцензійні розваги, відзначають журналісти.

Водночас, експерти сумніваються у доцільності такого кроку.

"Я собі можу уявити колапс кордонів, коли кожен мандрівник буде демонструвати свої гаджети для того, щоб їх перевіряли. Тут уже ідеться про додаткову кваліфікацію прикордонників, досьогодні ніхто не досліджував контент на електронних носіях", - поділився враженнями від новації директор інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко.

За словами фахівця з медіаправа В’ячеслава Якубенка, в аеропорту, вокзалі чи в поїзді просто неможливо встановити наскільки ліцензійний є той чи інший продукт.

Для цього потрібна відповідна система кодів, повинен бути доступ до системи кодів самого виробника.

Та й самі прикордонні пункти треба модернізувати. А це додаткові кошти, на які європейські платники податків можуть не погодитися.

Тож, суттєво ніяких змін при проходженні контролю митного не буде, прогнозує Якубенко.

Наразі ж мандрівникам правозахисники рекомендують перед поїздкою дізнаватись, чи приєднана країна до угоди АСТА, оскільки у разі конфіскації пристрою з нелегальним контентом, компенсацію за нього ніхто не надасть.

Як відомо, на сьогодні норми угоди АСТА уже діють в Австралії, Південній Кореї і Мексиці.

Від «Аратти». Цікаво, а якщо неліцензійну пісню, фільм чи навігаційну програму знайдуть в пам`яті автомобільного медіацентру, під час перетину кордону, - митники знищать автомобіль цілком чи будуть демонтувати обладнання?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.