Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чехія обіцяє стати перепоною на шляху угоди про асоціацію України з ЄС. Звісно - через нинішню владу в Україні

Назад в СРСР 8660 переглядів

Опубліковано - 24.04.2012 14:29 | Всі новини | Версія для друку

Чехія обіцяє стати перепоною на шляху угоди про асоціацію України з ЄС. Звісно - через нинішню владу в Україні
Чехія обіцяє стати перепоною на шляху угоди про асоціацію України з ЄС. Звісно - через нинішню владу в Україні
Міністр закордонних справ Чеської Республіки Карел Шварценберг в інтерв’ю Deutsche Welle на Київському безпековому форумі назвав умови подальшого діалогу Євросоюзу з Україною.

Перспектива укладання Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом стає дедалі більш примарною. Ще одна країна-учасниця ЄС, Чехія, не збирається ратифікувати угоду, навіть якщо вона буде узгоджена та підписана.

"Зараз ні. Я думаю, що в інший час так, але не зараз. Пізніше", - зазначив Шварценберг на запитання про те, чи буде ратифіковано таку угоду.

Офіційна Прага не вважає, що на даному етапі Україна відповідає базовим політичним цінностям і правилам євроспільноти, таким як верховенство закону, демократія, розумне управління, громадянське суспільство.

За словами глави дипломатичного відомства Чехії Шварценберга, "Україна є однією з важливих країн Європи, але вона повинна пройти увесь цей важкий шлях євроінтеграції".

Також у Чехії сподіваються, що в Україні будуть створені рівні умови для всіх учасників майбутніх парламентських виборів 2012 року. Шварценберг був серед п’ятьох міністрів закордонних справ ЄС, які нещодавно опублікували відкритого листа у The New York Times щодо стану демократії в Україні.

Коментуючи цілі відкритого листа, чеський дипломат висловив сподівання, що стаття за його співавторства дала "відповідний ефект і стала поштовхом для прискореного розвитку демократії в Україні".

Справи відомих українських політиків Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та ще багатьох, які перебувають нині за ґратами в Україні, «викликають багато негативу», повідомив Шварценберг.

Дипломат сказав, що не може коментувати судові процеси, але водночас застеріг: «У Європейському Союзі таке враження, що судова влада в Україні працює за політичним замовленням. Це робить неможливим майбутнє членство країни в ЄС».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Назад в СРСР»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки люди розумом убогі, особливо недоумки та ідіоти, позбавлені національних прикмет”
Арсен Річі

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.