Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Інтернет-спілкування не відрізняється від спілкування в реальному житті

У світі науки 7805 переглядів

Опубліковано - 15.05.2012 14:31 | Всі новини | Версія для друку

Інтернет-спілкування не відрізняється від спілкування в реальному житті
Інтернет-спілкування не відрізняється від спілкування в реальному житті
Група австрійських та швейцарських учених оприлюднила результати дослідження, що демонструють, що спілкування в інтернеті в основному не відрізняється від спілкування в реальному житті.

В ході дослідження, результати якого науковці опублікували в журналі Nature, дослідники упродовж 42 днів аналізували спілкування користувачів в 20 каналах "класичного" інтернет-чату IRC.

З’ясувалося, що більшість закономірностей спілкування в реальному світі простежуються і в інтернеті.

Так, незважаючи на анонімність більшості повідомлень, майже 85% користувачів дотримуються правил пристойності. У групі, що обговорює одну тему, підтримується позитивний чи нейтральний настрій.

У загальній складності під час дослідження були проаналізовані 2,5 мільйона повідомлень на різні теми, залишені більш ніж 20 тисячами користувачів.

Не так давно дослідження, проведені професором Крістофером Карпентером з Університету Західного Іллінойсу (США), дозволили йому прийти до висновку про те, що інтернет-спілкування провокує антигромадську поведінку і посилює схильність до нарцисизму. Професор, правда, вибрав для вивчення соціальну мережу Facebook.

За інформацією газети The Guardian, Карпентер і його помічники-студенти обстежили 292 людини, більшість з яких також навчаються в цьому університеті, на предмет «самореклами» в рамках соціальної мережі і антисоціальної поведінки, яка виражається в тому, що користувачі прагнуть отримувати більше уваги, ніж самі надають, і гніву в разі недостатньої кількості відгуків на їх «пости».

Дослідники виявили чітку кореляцію між рівнем мережевого ексгібіціонізму і асоціальною поведінкою користувачів і прийшли до висновку про те, що феномен соціальних мереж потребує більш пильної уваги і ретельного вивчення його позитивних і негативних сторін, пише NEWSru.com.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.