Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Куніцин назвав найбільші проблеми Криму

Політика 6539 переглядів

Опубліковано - 26.12.2006 23:06 | Всі новини | Версія для друку

Куніцин назвав найбільші проблеми Криму
Куніцин назвав найбільші проблеми Криму
Депутат Верховної Ради АРК, голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин найбільшими сьогоднішніми проблемами Криму вважає стан міжнаціональних відносин, самозахоплення землі і соціально-політичну нестабільність.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в Севастополі.

«Сьогодні в Криму найбільш складні проблеми - це проблеми міжнаціональних відносин, проблема самозахоплень, проблема соціально-політичної нестабільності. Крим, як і Севастополь, це регіони зіткнення міждержавних відносин, це не Херсон, не Луганськ, не Донецьк, не Запоріжжя. Тут, на цій території, цю територію розігрували, і ще розігруватимуть кілька держав», - сказав Куніцин.

За словами Куніцина, весь його «попередній досвід роботи підказує, що потрібна надзвичайно тонка, продумана, гнучка державна політика стосовно Криму і Севастополя, яка спирається на командні дії, на місцеву еліту».

В той же час він висловив співчуття, що така політика відсутня, і «конфліктогенність Криму сьогодні в кілька раз вища, ніж на будь-якій території. І я поки що не бачу цілісної державної політики стосовно такого складного регіону, як Автономна Республіка Крим. Це сумно».

Нагадаємо, голова Народного Руху України, міністр закордонних справ України Борис Тарасюк не підтримує ідею про створення на території Криму кримсько-татарського національного територіального утворення (автономії або держави).

Від “Аратти”: Якщо вірити словам Сергія Куніцина, одного із провідних кримських політиків, який в різні часи обіймав вищі посади Автономії, українські спецслужби на цій території просто не працюють, або підпрацьовують на інші держави. Бо саме вони мали б забезпечити державну безпеку України на цій території. Як і правоохоронні органи. Натомість навіть Куніцин визнає очевидне: територія кримської автономії перетворилася на полігон для ігрищ ФСБ та ГРУ МО Росії, які там діють легально, безперешкодно, і безкарно. Вже шістнадцятий рік поспіль.

Кримські діячі вельми полюбляють наголошувати на “особливому статусі” цієї території. В чому ж її особливість? В юридичному нонсенсі чиновницько-бюрократичної автономії імені першого секретамя обкому КПУ Миколи Багрова? В тому, що вже шістнадцятий рік поспіль чиновницька братія компартійного розливу вперто саботує українські закони? В тому, що зазначена номенклатура віддала населення й регіон на відкуп класовоблизькому криміналу?... А чи не дешевше було б для держави й спокійніше для місцевого населення, аби ті хто присягає Україні одягаючи форму офіцера спецслужб просто виконав її, а державним керівникам - не керувати цими службами у “ручному режимі”?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.