У Вас встановлене розширення AdBlock або подібне. Будь ласка, додайте наш сайт до білого списку, - тим самим Ви сприятимете його розвитку, - адже сайт не утримується олігархами.
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Литвин підписав найкорупційніший закон в історії незалежної України
17 липня закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель» був підписаний головою Верховної Ради Володимиром Литвином і поданий на підпис президентові.
Нагадаємо, що закон (законопроект № 9634) був проголосований 4 липня серед низки інших корупційних законів. За його прийняття проголосували 184 депутати з фракції Партії регіонів. Решту голосів дали фракції Компартії, Блоку Литвина та 12 позафракційних нардепів.
Опозиція в сесійній залі була відсутня, оскільки протестувала проти «мовного» закону, який був проголосований у другому читанні днем раніше.
Нагадаємо, що Володимир Литвин пообіцяв не підписувати закону про мови. Стосовно корупційних законів і законопроектів, які були проголосовані наступного дня, він обіцянок не давав.
Законопроект передбачає виключення з під дії закону «Про здійснення державних закупівель» тендерів державних підприємств, які проводяться за власні кошти таких підприємств.
Після підписання закону президентом України близько 250-300 млрд грн. буде виведено з-під дії тендерних процедур. На думку експертів, розкрадання коштів державного бюджету від цього зросте на 25-30 млрд грн. щорічно.
Якщо ви помітили в тексті орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter