Аратта - На головну

9 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У ЦВК не заперечують: з визнанням легітимності виборів будуть проблеми

Вибори-2012 4731 перегляд

Опубліковано - 22.08.2012 22:44 | Всі новини | Версія для друку

У ЦВК не заперечують: з визнанням легітимності виборів будуть проблеми
У ЦВК не заперечують: з визнанням легітимності виборів будуть проблеми
Голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал припускає, що можуть виникнути проблеми щодо визнання легітимними парламентських виборів.

Про це він сказав 22 серпня під час зустрічі з послом Німеччини в Україні Крістофом Вайлем, повідомляє прес-служба ЦВК.

"Уже зараз я певен того, що проблема легітимності буде існувати. При цьому є сенс розрізняти легітимність внутрішню і зовнішню. По-перше, в країні існує два діаметрально протилежних політичних табори. І опоненти сприймають один одного не як просто опоненти, а нерідко – як вороги. Відтак, той хто програє, очевидно не прийме оголошені результати і буде стверджувати, що вибори було сфальсифіковано", - сказав він.

Шаповал пояснив, що подібна логіка породжена тим, що у пострадянських країнах поки що відсутня стала демократична практика, традиція проведення виборів і сприйняття їх результатів.

"Що ж до легітимності зовнішньої, то вже сьогодні, на жаль, можна припускати, що певна частина міжнародних експертів, хоча б на рівні підсвідомості, запрограмована на те, щоб визнати вибори не зовсім "чистими" з деяких аспектів", - додав голова ЦВК.

Він відзначив, що "внутрішньо готовий до того, що як би Комісія не намагалась провести вибори відповідно до Закону, які б зусилля при цьому не докладала, оцінки можуть бути негативними".

"За великим рахунком, ЦВК потрібна не позитивна, а об’єктивна оцінка. Разом з тим, ми прагнемо провести вибори так, щоб за їхніми результатами Україна виглядала гідно", - додав Шаповал.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2012»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.