Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Користувачі безкоштовного Wi-Fi ризикують залишитися без грошей на рахунках

Технології 8472 перегляди

Опубліковано - 3.10.2012 09:56 | Всі новини | Версія для друку

Користувачі безкоштовного Wi-Fi ризикують залишитися без грошей на рахунках
Користувачі безкоштовного Wi-Fi ризикують залишитися без грошей на рахунках
Зловмисники можуть отримати інформацію будь-кого шляхом перехоплення трафіку, якщо він передається через незахищений протокол або по відкритій мережі Wi-Fi.

"Не секрет, що для зловмисників великий інтерес представляють дані кредитних карток. Їх можна викрасти, наприклад, заманивши користувача на підроблений сайт, де він сам введе свої дані у форму", - розповіли в "Лабораторії Касперського".

Для доступу до рахунку в платіжній системі, як правило, потрібні ім’я користувача і пароль, плюс платіжний пароль для грошових операцій. Їх зловмисники можуть отримати, перехопивши трафік, якщо він передається з відкритої мережі Wi-Fi.

Між тим, незахищені громадські мережі в Україні використовують 56% власників смартфонів і 63% власників планшетів. Не відмовляються від безкоштовного Wi-Fi і власники ноутбуків - 33%. При цьому більше половини опитаних використовують загальнодоступні мережі щодня або, як мінімум, 2-3 рази в тиждень.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.