Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Гонгадзе. Мельниченка в суді слухали без “глушилки” – а він заговорив про таємниці

Кримінал 6102 перегляди

Опубліковано - 22.11.2012 15:09 | Всі новини | Версія для друку

Справа Гонгадзе. Мельниченка в суді слухали без “глушилки” – а він заговорив про таємниці
Справа Гонгадзе. Мельниченка в суді слухали без “глушилки” – а він заговорив про таємниці
Захисник інтересів Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко підозрює голову Печерського райсуду Києва Інну Отрош у незаконних діях.

Про це вона заявила "Українській правді" після засідання Печерського райсуду у справі за обвинуваченням екс-генерала МВС Олексія Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Теличенко розповіла, що перед початком засідання "всі троє суддів (колегії) зайшли в кабінет голови суду, їх викликала голова Печерського суду Отрош Інна Олексіївна".

"Вони там перебували понад півгодини – і лише після цього з’явилися у залу судових засідань, де чекали їх сторони у справі", - сказала адвокат.

"У діях голови суду Отрош я вбачаю ознаки наявності складу злочину і писатиму відповідну заяву до правоохоронних органів", - заявила Теличенко.

Наступна несподіванка, за її словами, була в тому, що "не ввімкнули систему технічного захисту інформації" (звукової) для запобігання розголошення інформації. На заяву Теличенко про те, що забули ввімкнути її, суд відповів, що в цій системі немає потреби, оскільки Мельниченко не мав доступу до державної таємниці.

"Аргументом для відмови на клопотання проводити суд у частково відкритому режимі було те, що суд вважав, що розголошення державної таємниці може відбутися в будь-який момент, і не виключено, що Пукач захоче розповісти державну таємницю – і в цей час не буде захищено засідання, будуть якісь інші люди присутні", - зазначила адвокат.

"Але Мельниченкові, тим не менше, дозволили мати з собою захисником особу, яка не має допуску до державної таємниці, і, відповідно, не ввімкнули "глушилку", а засідання залишалося все ж закритим", - наголосила Теличенко.

Після цього, за її словами, розпочався допит Мельниченка.

"Він розповів, що він особисто був свідком розмови Кравченка і Кучми з приводу Подольського – там, де Кравченко доповідав президенту про те, що Подольського вивозили до лісу, били і розповіли йому, що не треба листівки роздавати", - переповіла Теличенко.

"Так само Мельниченко розповів, що він був свідком кількох різних розмов, де Кравченко, Кучма, Литвин і Леонід Деркач обговорювали необхідність якимось чином зупинити діяльність Гонгадзе як журналіста… і йдеться про аудіозаписи, які вже давно циркулюють в інтернеті", - додала вона.

Потім Теличенко змогла поставити Мельниченку запитання – і вже на друге її запитання екс-майор відмовився відповідати, пославшись на державну таємницю. Мельниченко пояснив, що, працюючи в охороні Кучми, він мав допуск до державної таємниці.

Оскільки захисник Мельниченка не мав допуску до держтаємниці, суд зробив перерву на те, щоб або екс-майор знайшов собі адвоката, який має допуск до неї, або Микола Неділько звернувся до відповідного підрозділу в Печерському суді з заявою про необхідність допуску його до державної таємниці.

Наступне засідання відбудеться в понеділок о 14 годині, заплановано допит іншого свідка, а Мельниченко до того часу має вирішити питання з захистом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.