Аратта - На головну

20 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Митному союзі знайшли ворогів: США, ЄС і Україну

Імперія «Совок» 4912 переглядів

Опубліковано - 3.12.2012 15:00 | Всі новини | Версія для друку

У Митному союзі знайшли ворогів: США, ЄС і Україну
У Митному союзі знайшли ворогів: США, ЄС і Україну
Євразійська економічна комісія склала умовний антирейтинг країн, що застосовують обмежувальні заходи проти товарів Митного союзу (МС). На першому місці опинилися Євросоюз і США, на другому - Україна, замикає трійку Узбекистан.

Скільки недоотримує МС в результаті такого утиску, зараз підраховується. Однак тільки від українських обмежень збиток для союзу становить близько 200 млн дол на рік.

Всього щодо країн МС застосовується 105 обмежувальних заходів, більша частина з яких (44) є антидемпінговими (також 13 припадає на акцизи, 12 — на санкції економічного характеру, по 5 — адміністративні бар’єри і додаткові збори, 4 — на квотні обмеження тощо.). На частку країн далекого зарубіжжя припадає близько 62% обмежень. Лідерами є країни ЄС і США (по 18 заходів).

На країни СНД припадає 38% обмежувальних заходів. Україна застосовує 16 заходів, 10 із них — антидемпінгові (щодо деревоволокнистих плит, скла, метанолу тощо) Не менше перешкод здійснює й Узбекистан: всього 15 заходів. Однак Узбекистан застосовує дискримінаційні акцизи стосовно більш ніж 400 товарних позицій (борошно, кондитерські, м’ясні та ковбасні вироби, рослинні олії, цукор, пиво).

Окрім іншого, Узбекистан застосовує досить велику кількість адміністративних заходів впливу. Також різні обмежувальні заходи активно вводять Азербайджан, Грузія і Вірменія.

Нагадаємо, Москва неодноразово пропонувала Києву увійти до Митного союзу, однак українська влада досі наполягала на форматі відносин «3+1». Росіяни пропонували за вступ до МС значне зниження ціни газу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.