Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У цьому році прогнозується сплеск цільових атак. Хакерів

Технології 7341 перегляд

Опубліковано - 15.01.2007 17:20 | Всі новини | Версія для друку

У цьому році прогнозується сплеск цільових атак. Хакерів
У цьому році прогнозується сплеск цільових атак. Хакерів
“PandaLabs”, антивірусна лабораторія компанії “Panda Software”, визначила головні Інтернет-погрози в 2007 році.

На думку фахівців лабораторії, основною проблемою як для користувачів, так і для компаній, що забезпечують безпеку, будуть цільові атаки, орієнтовані на поразку конкретних об'єктів.

Як повідомила прес-служба "Panda Software", уразливості в системному програмному забезпеченні і онлайнове шахрайство, особливо фішинг ("phishing" - засіб обману Інтернет-користувачів з метою отримання від них конфіденційної інформації), гратимуть провідну роль. Очевидно, спільним знаменником для всіх цих атак знову буде фінансовий прибуток.

"У 2007 році ми швидше за все побачимо, що кібер-преступники ще більш удосконалять свої методи. Наприклад, покращають дизайн і програмування методів фішинга, щоб протистояти поліпшенням у відповідних системах безпеки", - відзначив Луіс Корронс, директор "PandaLabs".

Компанія також прогнозує розвиток методів соціальної інженерії, особливо по відношенню до спаму, беручи до уваги, що в останні місяці 2006 року поштова розсилка широко використовувалася для підйому котирувань цінних паперів, і навіть для дії на результати вибору.

"Багато злочинців вже намітили конкретні цілі, такі, як користувачі конкретних онлайнових банків або служб. Потім вони створять орієнтований на конкретну мету шкідливий код, який розповсюджуватиметься тільки серед деяких вибраних користувачів. Мета - просочитися, не привертаючи уваги компаній, що забезпечують безпеку, щоб не можна було створити протиотрути", - вважає Л.Корронс.

Нагадаємо, в трійку найбільш поширених в 2006 році шкідливих кодів входять троянські віруси, боти і "бекдор-трояни".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.