У Вас встановлене розширення AdBlock або подібне. Будь ласка, додайте наш сайт до білого списку, - тим самим Ви сприятимете його розвитку, - адже сайт не утримується олігархами.
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
В Росії падають об`єми офіційного продажу спирних напоїв (неймовірно, але факт). “Росіяни стали менше пити”. Так стверджує британська дослідницька компанія “Євро-монітор”.
За її даними, минулого року у Росії горілку купували менше на 4%, а вина на 7 з половиною відсотки. Остання цифра передовсім пов’язана з “винною війною” Кремля проти Грузії та Молдови, повідомляє “Новий канал”.
А от вживання вогняної води в Росії скорочується стабільно. Якщо так піде і далі, то за 5 років продаж хмільного впаде на 20%. Утім вино надалі купуватимуть і питимуть більше – за рахунок західного, дорожчого, імпорту.
Бражка до свята. Фото - www.photoline.ru
Від “Аратти”. Нам не відомо, чи знайомі британські експерти з видатним радянським романом "Золоте Теля", де відомий син турецько-піданного Остап Сулейман Берта-Марія Бендер-Бей пропонував зацікавленим 150 способів виготовлення самогону, у тому числі й із табурета. Бо сумна російська статистика останніх місяців стверджує про сотні смертей від уживання алкогольних сурогатів, що набуває вигляд національної епідемії. І навряд чи наївні британці досліджували російські народні традиції споживання спиртних напоїв, коли "казьонку" (магазинну горілку) і вино ставлять на стіл лише в дні урочистих свят, в інший же час - задовольняються спиртними напоями "швидкого приготування" - бражкою, самогоном, що, звичайно, не потрапляє до офіційної статистики.
Якщо ви помітили в тексті орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter