Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Підказка проФФесіоналам. Замість імпортозаміщення варто просувати експорт

Економіка 5776 переглядів

Опубліковано - 8.01.2013 19:36 | Всі новини | Версія для друку

Підказка проФФесіоналам. Замість імпортозаміщення варто просувати експорт
Підказка проФФесіоналам. Замість імпортозаміщення варто просувати експорт
Наміри уряду запровадити програму із імпортозаміщення навряд чи матимуть позитивні наслідки у довготривалій перспективі.

Про це в ефірі Радіо Свобода сказав президент Київської школи економіки Павло Шеремета. За його словами, про це свідчить зарубіжний досвід 1960-х років.

«Південна Америка поставила на імпортозаміщення, Південно-Східна Азія на просування експорту. Тепер ми знаємо, хто переміг. Тому, якщо нам треба ще 2-3 роки спробувати цю нову теорію імпортозаміщення – мені шкода, бо це знову будуть втрачені роки. Ці речі написані у книжках, вони пройдені людством, але якщо треба на власному чолі ще декілька ґуль набити – гаразд», – зазначає Павло Шеремета.

Як повідомлялося раніше, прем’єр Микола Азаров доручив першому віце-прем’єру Сергію Арбузову та міністру економічного розвитку і торгівлі Ігорю Прасолову розробити та втілити програму імпортозаміщення.

Від «Аратти»: чергова кампанія, проголошена урядом, не є ноу-хау Азарова. Він далеко не перший український прем’єр, який намагається у такий спосіб вирівняти зовнішньоторгівельний баланс. Наразі український досвід 90-х наочно показує цілковиту безперспективність цієї ідеї для реалізації задекларованої мети.

До речі, Лукашенко у Білорусі також спробував штучно обмежити імпорт. Чим це закінчилося - ми бачимо по стрімкому зростанню частки власності у білоруській економіці найбільшого імпортера - Росії.

Відтак виникає питання: чи не прокладає Азаров через білоруський досвід шлях України до Митного союзу?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.