Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


СБУ допоміг хакер

Захист держави 7491 перегляд

Опубліковано - 17.01.2007 16:17 | Всі новини | Версія для друку

СБУ допоміг хакер
СБУ допоміг хакер
За допомогою хакерів Службі безпеки України вдалося попередити атаку на інформаційний ресурс Міністерства закордонних справ.

Про це сьогодні на брифінгу повідомила речник СБУ Марина Остапенко.

За її словами, одного разу на електронну адресу СБУ "прийшов доволі цікавий лист, де один із хакерів розповідав про те, що він намагався знайти певну базу даних і побачив "дірки" в системі захисту мережі МЗС".

"Він нам навіть надіслав адресу цих "дірок". Наші фахівці це перевірили і були йому дуже вдячні, оскільки таким чином нам вдалося попередити більш масовану атаку на ресурс МЗС", - зазначила Остапенко.

Вона додала, що СБУ доволі часто залучає хакерів до співпраці. "Ми їх залучаємо, ми з ними співпрацюємо. Наші фахівці відвідують всі конференції та семінари, де люди діляться досвідом", - пояснила Остапенко

Від “Аратти”: хакер-патріот, - це звучить хоч і оригінально, проте, цілком нормально. З точки зору практики спецслужб. В історії є багато прикладів, коли люди, які займалися промислом, несумісним із законами, допомагали розвідникам і контррозвідникам своєї держави. Проте, практику існування сексотів-злочинців ввели виключно більшовицькі чекісти. Напевно тому, що багацько комуністичних вождів мали кримінальне минуле. Як, наприклад, Сталін, який суміщав більшовизм із ремеслом грабіжника-вбивці.

Ще п'ятнадцять років тому українські керманичі СБУ декілька років поспіль не стомлювалися запевняти суспільство, що повернення до кривавого минулого ВЧК-НКВС-КДБ не буде. Чи означає це, що на практиці сексотів-кримінальників поставлено жирну крапку? Як бачимо, питання риторичне. Адже хакерство, тобто різновид порушення конституційного права громадянина, зокрема, на конфіденційність інформації, є в Україні кримінальним злочином. Ми вже не кажемо про економічне хакерство, тобто викрадання інформації, яка становить комерційну чи технологічну таємницю, або викрадення грошових коштів за допомогою зламу програмного забезпечення.

Чи розуміють у СБУ різницю між хакером і тестером? Бо тестерство - абсолютно легальна й корисна діяльність висококваліфікованих програміств, яка допомагає знаходити “дірки” у програмному забезпеченні. З метою протидії хакерству.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.