Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Своя рука - владика. Українська номенклатура зробила себе “європейськими чемпіонами” з пільг

Добробут 5891 перегляд

Опубліковано - 20.02.2013 11:05 | Всі новини | Версія для друку

Своя рука - владика. Українська номенклатура зробила себе “європейськими чемпіонами” з пільг
Своя рука - владика. Українська номенклатура зробила себе “європейськими чемпіонами” з пільг
Цьогоріч на оздоровлення депутатів виділили 17 мільйонів гривень, 36 мільйонів на транспортне забезпечення, 12 мільйонів на безкоштовний проїзд і півмільярда на ремонт житлових будівель.

Ще півсотні мільйонів піде на підтримку обранців попередніх скликань. І правляча партія, і опозиція в один голос наполягають на перегляді списку депутатських пільг, а то і на повному їх скасуванні, але одночасно не гребують деякими з привілеїв.

У Верховну Раду надійшла 151 заява від колишніх депутатів з проханням виплатити допомогу з безробіття, з них 109 - від депутатів останнього скликання, які претендують на 14 тисяч гривень щомісяця. Інші ж зможуть отримати половину цієї суми.

Виділяє держава в середньому 800 тисяч гривень на одного депутата, якщо скласти заробітну плату, премії та пільги. І що б не говорили обранці про зменшення видатків на власне утримання, офіційні цифри свідчать наступне: у 2013 році на санаторно-курортне лікування держслужбовців виділили в 4 рази більше грошей, ніж у 2012, і майже в 8 разів більше, ніж у 2010.

Серед своїх європейських колег українські депутати офіційно не найбідніші. Менша ставка тільки у грузинських народних обранців - 1000-1500 доларів. Найбільший прибуток депутатів в Італії - 18 700 доларів. Однак до їхньої зарплати заздалегідь включені кошти на можливі витрати і додаткових грошей вони не отримують. А ось першість за кількістю депутатських пільг давно закріпилося за Україною.

Витрати на відпочинок держслужбовців, їхнє утримання, пересування і оздоровлення не прописані у жодному бюджеті західних держав.

Один депутат обходиться бюджету у 2039 гривень на день. У цю суму включено зарплати народних депутатів та їхніх помічників, витрати на проїзд депутата, зокрема на дешеві перельоти, лікування, путівки в санаторій, телефонний зв’язок, проживання в готелі та навіть канцелярське приладдя.

Як повідомлялося раніше, українські депутати мають найбільші пільги у світі - ЗМІ порівняли, де вигідніше бути народним обранцем: в Україні або на Заході. Українські народні депутати отримують значно менше, ніж в Європі, однак вони - чемпіони світу з пільг.

Як відомо, депутати повернули собі пільги, від яких відмовилися у 2012 році. Після чого прем’єр Микола Азаров заявив, що депутатські пільги обходяться бюджету не так уже й дорого.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.