Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українські правоохоронці причетні до тортур щодо розшукуваних

За право людини 5061 перегляд

Опубліковано - 3.07.2013 10:20 | Всі новини | Версія для друку

Українські правоохоронці причетні до тортур щодо розшукуваних
Українські правоохоронці причетні до тортур щодо розшукуваних
Міжнародна правозахисна організація Amnesty International називає правоохоронні органи в країнах Центральної Азії, а також у Росії та Україні причетними до «викрадень, зникнень, незаконного переміщення і тортур щодо розшукуваних осіб».

Про це йдеться в оприлюдненій у середу доповіді «Назад до тортур: екстрадиція, примусове повернення та переміщення у Центральній Азії».

Фахівці наголошують на легкості, з якою держави Центральної Азії можуть повернути розшукуваних людей з інших країн-членів СНД.

Amnesty International вказує, що часом передача таких людей ускладнена через існування рішень Європейського суду з прав людини. Правозахисники називають «цинічними диверсіями щодо міжнародного права» ситуації, коли всупереч існуванню таких рішень екстрадиція все ж відбувається.

«Вже кілька років співробітники центральноазійських силових структур на території цих країн, а також у Росії та Україні безперешкодно здійснюють або намагаються здійснювати викрадення прохачів притулку, біженців та інших громадян держав Центральної Азії», – ідеться в доповіді.

Правозахисники також згадали викрадення в Києві російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва.

«Українська влада не заперечує те, що в жовтні 2012 року в Києві російські силовики викрали Леоніда Развозжаева. На жаль, влада України відмовляється засудити дії іноземних агентів, стверджуючи, що викрадення не є кримінально караним», – пишуть автори доповіді міжнародної правозахисної організації Amnesty International.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.