Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Креативні думки частіше відвідують людей, на робочих місцях яких панує безлад

У світі науки 9562 перегляди

Опубліковано - 21.08.2013 00:27 | Всі новини | Версія для друку

Креативні думки частіше відвідують людей, на робочих місцях яких панує безлад
Креативні думки частіше відвідують людей, на робочих місцях яких панує безлад
Вважається, що безлад на робочому місці заважає нормально функціонувати мозку, так як людина постійно відволікається. Але, насправді, все навпаки.

Вчені з Університету Міннесоти встановили: люди, що працюють за столом, на якому панує безлад, можуть народити більш творчі ідеї, пише Iol. А от порядок пов’язаний з щедрістю і правильним харчуванням.

Що стосується безладу, він, за словами вчених, змушує мозок звільнитися від умовностей і звернутися до уяви. Тому у геніальних людей нерідко на столі цілковитий розгром.

Фахівці провели експеримент у двох офісах. В обох приміщеннях були поставлені ​​однакові меблі, відзначався однаковий рівень освітленості і вид з вікна. Але один офіс являв собою взірець чистоти і порядку, а другий - повного безладу.

Групі добровольців запропонували виконати завдання, перебуваючи в офісах. Також вони могли пожертвувати гроші на благодійність і з’їсти яблуко або шоколадку.

У підсумку люди, які сиділи в чистому офісі, частіше віддавали гроші і вибирали яблуко. А ось тест на креативність вони провалили в порівнянні з другою групою.

Треба було винайти десять способів, як використовувати м’ячик для настільного тенісу. Кількість запропонованих ідей не вирізнялася, але у другої групи вони були цікавішими.

За висновком дослідників: "Більше творчості в тих кабінетах, де панує безлад, - і це більш корисно для компанії, галузі або суспільства в цілому".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.