Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Більшість українців прагнуть в ЄС

Громадська думка 8163 перегляди

Опубліковано - 21.08.2013 16:34 | Всі новини | Версія для друку

Більшість українців прагнуть в ЄС
Більшість українців прагнуть в ЄС
Фонд Демократичні ініціативи провів соцдослідження, результати якого говорять про те, що прихильників вступу України у Європейський Союз більше, ніж тих, хто виступає за приєднання до Митного Союзу.

Зокрема, вступ у ЄС підтримують 41,7% опитаних, а 31% - виступають за приєднання до Митного Союзу Росії, Білорусі і Казахстану.

Коментуючи результати опитування, директор фонду Ірина Бекешкіна зазначила, що в Україні досить стабільно, з кінця 2011 року, переважають прихильники інтеграції в ЄС.

Соціолог зазначила, що до 2012 року переважав східний вектор зовнішньополітичної орієнтації українців. За словами Бекешкіної, в грудні 2009 року 30% українців віддали перевагу вступу в ЄС, а 49% - в Єдиний економічний простір з Росією, Білоруссю і Казахстаном.

Крім того, як з’ясувалося, зростає кількість громадян, які побували в західних країнах (ЄС, США, Канада). У 2009 році таких було 14,3%, а цього року - 20,6%. Водночас у країнах СНД за роки незалежності побували 40% громадян України.

Згідно з результатами опитування, лише третина українців вважають себе європейцями. Втім, зазначила Бекешкіна, в 2009 році вважали себе європейцями 25% українців.

Опитування проводилося з 18 по 24 липня, було опитано 2 011 респондентів, старших за 18 років, у всіх областях України, теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.