Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Бідність, з якою так активно «бореться» чинна влада, найбільше б’є по сім’ям

Добробут 8376 переглядів

Опубліковано - 17.10.2013 18:42 | Всі новини | Версія для друку

Бідність, з якою так активно «бореться» чинна влада, найбільше б’є по сім’ям
Бідність, з якою так активно «бореться» чинна влада, найбільше б’є по сім’ям
В Україні немає різниці в показниках бідності між жінками і чоловіками, заявляє завідувач відділу дослідження рівня життя населення Інституту демографії й соціальних досліджень НАН України Людмила Черенько.

«Гендерний чинник в Україні практично не працює. Немає різниці між чоловіками та жінками, оскільки бідність – це сімейне явище. Так, чоловіки більше заробляють, у них вищі пенсії, але бідність визначається за рівнем домогосподарств, коли всі несуть доходи в спільну скарбничку», – сказала вона на прес-конференції в Києві, присвяченій Міжнародному дню ООН із боротьби з бідністю.

Черенько заявила, що відмінності в гендерних показниках бідності присутні лише в категорії людей, яким понад 70-75 років, оскільки жінки цього віку, як правило, залишаються одні, а пенсії у них нижчі, ніж у чоловіків.

Дослідник наголосила, що в Україні спостерігається катастрофічна ситуація з бідністю серед дітей. Зокрема, за її словами, показники бідності у сімей із дітьми вдвічі вищі, ніж у сімей без дітей. Крім того, вона зазначила, що до категорії ризику належать молоді люди, які починають створювати сім’ї, і у них з’являються діти.

Черенько розповіла, що найбільш сприятливий період у плані рівня життя для українських чоловіків і жінок із 45 до 65 років. «У цей період ризики бідності мінімальні. Діти підростають і можуть самі собі заробляти на життя, до того ж із часом додаються пенсійні доходи», – пояснила демограф.

За її словами, близько 3% українців проживають за межею бідності. «2,9% українців живуть за межею бідності, це близько 20 гривень на добу», – сказала Черенько.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.