Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Черновецький вирішив знищити Київ?

Скандал Регіон: м.Київ 7019 переглядів

Опубліковано - 21.02.2007 05:36 | Всі новини | Версія для друку

Початок руйнування будівлі телеграфа, що належав до музейного комплексу “Київська фортеця”
Початок руйнування будівлі телеграфа, що належав до музейного комплексу “Київська фортеця”
Керівництво історико-архітектурного пам'ятника-музею “Київська фортеця” побоюється забудови інвесторами території музею.

Про це заявив директор музею "Київська фортеця" В'ячеслав Кулінич на прес-конференції, повідомляє Обком з посиланням на "Українські новини".

За його інформацією, 22 лютого Київрада має намір розглянути питання про виділення в оренду ще однієї земельної діялнки, на якій розташовані земельні укріплення Київської фортеці ХVІІІ століття.

"На післязавтрашню сесію Київради знову винесена 1 земельна ділянка в оренду на 25 років, і вони відверто пишуть - Андріївський люнет Київської фортеці", - заявив директор.

Він сумнівається, що орендарю необхідно 25 років для робіт із благоустрою люнета, як це зазначено в проекті рішення Київради.

Також директор вважає, що компаніям "Регіон-Інвест" і "Хрещатик Інвестбуд", що придбали земельні ділянки по вулиці Січневого повстання, 38-40 і 1, що належать до музею, не виконають свою обіцянку зберегти і реставрувати архітектурно-культурні пам'ятники на цих ділянках.
Все, що залишилося від будинку телеграфа...
Все, що залишилося від будинку телеграфа...
"Схема та сама: тут вони одержали земельну ділянку маленьку (для обслуговування розташованих на ній будівель), потім йде рішення (Київради) про зміну цільового призначення... і будують свої будинки, їм наша історія не болить і не цікава, вони, навпаки, хочуть усе це знищити", - підкреслив він.

Крім того, директор музею повідомив, що "Індустріальний союз Донбасу" готовий виділити близько 35 млн. гривень на пристосування вежі № 5 Київської фортеці, розташованої по вулиці Старонаводницькій, 2, під музей історичних цінностей, однак влада Києва гальмує виділення цієї ділянки.

"Хтось хоче зробити казино (замість музею)", - додав Кулінич.

Як відомо, 8 лютого Київрада продала 2,08 га землі вул. Січневого повстання 38, 40 "Регіон-Інвесту" за 33,916 млн. гривень, і 0,93 га по Січневого повстання, 1 "Хрещатик Інвестбуду" за 16,891 млн. гривень - для експлуатації й обслуговування адміністративно-виробничих споруджень, розташованих на них.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.