У Вас встановлене розширення AdBlock або подібне. Будь ласка, додайте наш сайт до білого списку, - тим самим Ви сприятимете його розвитку, - адже сайт не утримується олігархами.
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Російський уряд багатих робить багатшими, а бідних - злиденнішими. За програмою
Уряд Росії ухвалив трирічну стратегію розвитку економіки, яка змальовує оптимістичну картину на майбутнє, передбачає інвестиції в нові технології і робить ставку на один із найвищих у свті показників економічного зростання.
В той сам час російський уряд попередив, що зростатиме і розрив між тими, хто працює в державному секторі, і працівниками приватного сектора.
Середня зарплатня в державному секторі в 15 разів менша, ніж зарплатня в приватному секторі.
Російський уряд вчергове визнав обсяги соціальної нерівності в країні. Офіційно, найбагатші 10% росіян заробляють у 15 разів більше, ніж 10% найбідніших. Неофіційно, враховуючи, що багато людей приховують їхні реальні доходи, цей розрив значно більший - за деякими оцінками, різниця може бути в 40 разів.
Росіяни, які працюють у державному секторі, постають перед загрозою бідності. Провідні науковці останнім часом застерігають, що така нерівність створює загрозу соціальних заворушень. На початку тижня письменник Алєксандр Солженіцин навіть заявив, що прірва між бідними і багатими зараз нагадує ту, що існувала перед революцією 1917 року.
Дехто з російських політиків обстоює потребу перерозподілити доходи за допомогою збільшення податків для багатих. За нинішньої системи в Росії дії єдина ставка подоходного податку - 13%.
Але опоненти запровадження вищих податкових ставок кажуть, що вони повернуть ситуацію масового ухиляння від сплати податків середини 90их
Якщо ви помітили в тексті орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки” Юрій Канигін