Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ціна нафти знову впала нижче $80

Економіка 5494 перегляди

Опубліковано - 25.11.2014 11:46 | Всі новини | Версія для друку

Ціна нафти знову впала нижче $80
Ціна нафти знову впала нижче $80
Ціна на нафту Brent тримається близько $80 за барель, доки інвестори чекають підсумків наради ОПЕК, яка відбудеться 27 листопада

Про це повідомили міжнародні видання.

Станом на 7.40 за Києвом ф’ючерси на Brent подешевшали на $0,08 - до $79,60 за барель, а ф’ючерси на WTI подорожчали на $0,07 - до $75,85.

Аналітики не впевнені у підсумках наради ОПЕК: Іран, Лівія, Венесуела й Еквадор закликають інших учасників картелю знизити видобуток, щоб зупинити зниження цін. На думку Кувейту, скорочення видобутку малоймовірне, а найбільший в ОПЕК виробник - Саудівська Аравія - досі не висловив чітку позицію з цього питання.

«Швидке зростання видобутку в країнах, що не входять в ОПЕК, означає, що навіть значного зниження видобутку може бути недостатньо для підтримки цін, і воно призведе лише до втрати частки ринку й виручки. Реакція Саудівської Аравії на падіння цін - це визнання, що у неї менше можливостей впливати на ціни, ніж коли б то не було за останнє десятиліття», - йдеться у звіті Barclays Bank.

Якщо країни ОПЕК не домовляться про значне зниження видобутку, ціна нафти може впасти до $60 за барель, - припускають учасники ринку.

Минулого тижня стало відомо, що для підтримки світових цін на нафту уряд Росії обговорює можливість скорочення видобутку, проте доцільність такого кроку залишається під питанням.

Нагадаємо, бюджет РФ на 2015 рік планували затвердити з урахуванням ціни нафти марки Urals на рівні $96 за барель. Нафта Urals коштує трохи дешевше, ніж Brent.

Як відомо, ціни на "чорне золото" впали нижче прогнозованого показника.

Також повідомлялося, якщо ціна на російську нафту у $80 за барель стане відчутною вже за кілька тижнів. Крім того, різке падіння ціни завжди провокує відтік капіталу.

Експерти зазначають, що обвал ціни на нафту призведе до краху економіку Росії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.