Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нардепи не дійшли згоди щодо ДБР

Влада 5296 переглядів

Опубліковано - 15.07.2015 14:01 | Всі новини | Версія для друку

Нардепи не дійшли згоди щодо ДБР
Нардепи не дійшли згоди щодо ДБР
Верховна Рада направила на повторне друге читання проект закону про Державне бюро розслідувань (№2114).

За це рішення проголосував 231 народний депутатів із 325 зареєстрованих у сесійній залі. Перед цим депутати двічі не підтримали законопроект у другому читанні та в цілому.

Під час обговорення між депутатами відбувалися дискусії щодо того, хто саме має призначати керівника бюро.

Як повідомлялося раніше, 21 травня Верховна Рада ухвалила цей законопроект у першому читанні.

Законопроектом встановлюється, що Державне бюро розслідувань є центральним органом виконавчої влади, що здійснює правоохоронну діяльність з метою попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів, віднесених до його компетенції.

Державне бюро розслідувань вирішує завдання із запобігання організованій злочинній діяльності, терористичним та іншим особливо тяжким насильницьким злочинам – з метою забезпечення безпеки людини, суспільства і держави; виявлення, розкриття і розслідування: злочинів, пов’язаних з діяльністю злочинних організацій; злочинів, пов’язаних з тероризмом; особливо тяжких насильницьких злочинів, за які Кримінальним кодексом України передбачене покарання у виді довічного позбавлення волі; розкриття і розслідування військових злочинів; розкриття і розслідування корупційних та пов’язаних з корупцією злочинів, вчинених працівниками Національного антикорупційного бюро України і прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Систему Державного бюро розслідувань становлять центральний апарат, територіальні органи, спеціальні підрозділи, навчальні та науково-дослідні заклади.

У складі бюро розслідувань діють слідчі, оперативні та інші підрозділи. Організаційну структуру бюро затверджує директор бюро за погодженням з Кабінетом міністрів.

Загальна структура, функції та чисельність, у тому числі осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань, визначається законом.

Державне бюро розслідувань є юридичною особою публічного права та здійснює свої повноваження безпосередньо та через територіальні органи.

Директором бюро, його першим заступником і заступником розслідувань може бути громадянин України, не молодший 35 років, який має вищу юридичну освіту; стаж роботи в галузі права не менше 10 років (після здобуття особою вищої юридичної освіти); досвід роботи на керівних посадах не менше 5 років; володіє державною мовою; не є членом жодної політичної партії.

Директор Державного бюро розслідувань, його перший заступник директора і заступник призначаються строком на 5 років. Одна й та ж особа не може обіймати ці посади більше ніж два строки підряд. Вони призначаються на посаду Кабінетом міністрів за поданням прем‘єр-міністра відповідно до подання Комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань та його заступників.

Щорічно до 1 квітня директор Державного бюро розслідувань подає президенту України, Верховній Раді та Кабміну письмовий звіт про діяльність Держбюро розслідувань за попередній рік.

Фінансове та матеріально-технічне забезпечення бюро здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.