Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Найкращий спосіб спілкування для закоханих пар на відстані - це електронне листування

Він і Вона 21793 перегляди

Опубліковано - 21.09.2015 15:01 | Всі новини | Версія для друку

Експерти радить між дзвінком і мейлом обирати друге
Експерти радить між дзвінком і мейлом обирати друге
Дослідники порівняли ефект від листування електронною поштою й емоції від голосових повідомлень у закоханих.

Група американських вчених з’ясувала, що спілкування через листи по електронній пошті більш точно відбиває почуття автора, ніж голосові повідомлення, пише The Telegraph.

Докладні результати дослідження опубліковані в журналі Computers in Human Behavior.

До таких висновків автори дослідження Алан Денніс з університету Індіана і Тейлор Уеллс з університету штату Каліфорнія прийшли в ході психологічного експерименту. У ньому взяли участь 79 молодих пар добровольців. Дослідники детально проаналізували їх реакцію на отримані повідомлення від коханих людей через пошту і за допомогою голосових повідомлень.

З’ясувалося, що саме листування електронною поштою викликало серед учасників експерименту більше відгуку і теплих емоцій.

За словами вчених, причина такого феномену криється в тому факті, що під час написання людина думає над добором слів набагато ретельніше. Особливо у порівнянні з аналогічним процесом при записі голосового повідомлення або розмови.

У зв’язку з цим експерти радять спілкуватися закоханим зі своїми половинками частіше саме через листи та електронну пошту, різні інтернет-месенджери особливо, якщо вони перебувають на відстані одне від одного.

До схожих висновків також прийшли вчені з університету Дрекселя у Філадельфії. Вони стверджують, що інтимне листування з партнером здатне зміцнити відносини.
Вчені розповіли, як смартфони можуть допомогти зміцнити стосунки

Дослідники з американського університету Дрекселя у Філадельфії стверджують, що листування еротичного характеру здатне зробити стосунки в парі більш глибокими і довірчими, пише Mashable.

Такі висновки вчені зробили в ході низки соціально-психологічних експериментів та опитувань. У ньому взяли участь понад 870 осіб. З’ясувалося, що інтимне листування хоча б раз у житті вели близько 85% респондентів, а протягом останнього року подібні смс відправляли 82% опитаних.

Примітно, що 72% учасників опитування згодні вступати в подібні віртуальні стосунки тільки зі своїми партнерами, а 43% мали такий досвід і з абсолютно випадковими знайомими.

За словами співавтора дослідження фахівця в клінічній фізіології Емілі Стаско, інтимне листування є інструментом створення довірчих стосунків і дозволяє побачити свою "половину" з нерозкритого раніше боку. Також подібні смс відмінно знімають накопичений стрес
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Він і Вона»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.