Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Американські компанії виявляють бажання інвестувати українську економіку

Економіка 6776 переглядів

Опубліковано - 13.01.2016 13:43 | Всі новини | Версія для друку

Американські компанії виявляють бажання інвестувати українську економіку
Американські компанії виявляють бажання інвестувати українську економіку
За словами посла США Джеффрі Пайєтта, в Україну хочуть інвестувати дуже багато компанії.

Про це він заявив в інтерв’ю «Українським новинам». Американський посол наголосив, що таких компаній дуже багато, однак навів кілька прикладів.

«Cargill – велика сільськогосподарська компанія, якій хотілося б робити більше в Україні. Вони брали участь у нашому інвестиційному саміті в липні, в жовтні виконавчий директор компанії приїжджав сюди з міністром торгівлі США», – сказав він.

Іншим прикладом він назвав американського виробника ядерного палива Westinghouse, який вже працює з Україною у питанні постачання ядерного палива і зробив спеціальні пропозиції, щоб поліпшити продуктивність атомних станцій України з метою отримання дешевої електрики. «У липні в Ужгороді я відвідав американську компанію Jabil, яка виробляє електроніку. Вони б хотіли робити в Україні більше – збільшити виробництво, а також створити додаткові робочі місця», – додав посол.

Він також зазначив, що Україна тепер має діючу угоду про зону вільної торгівлі з ЄС, що, на думку посла, сприятиме перегляду компаніями свого ставлення до України. «Адже великий ринок з 45 мільйонами людей в серці Європи – приваблива платформа для виробництва за відносно низькою ціною для всього європейського ринку», – сказав Пайєтт.

Як повідомлялося раніше, в грудні комісія обрала 10 інвестиційних проектів, які профінансує Україна в найближчі три роки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.