Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Рада ЄС затвердила торговельні преференції для України

Світ навколо нас 4611 переглядів

Опубліковано - 17.07.2017 13:49 | Всі новини | Версія для друку

Рада ЄС затвердила торговельні преференції для України
Рада ЄС затвердила торговельні преференції для України
Рада Європейського союзу 17 липня затвердила рішення надати Україні тимчасові торговельні преференції.

Про це повідомляє брюссельський кореспондент Радіо Свобода.

Як очікують, документ буде підписаний у середині вересня і вступить у дію через тиждень після цього.

«Сьогоднішнім рішенням ми даємо можливість експортувати більше українських товарів до Європейського союзу. Наш обов’язок – підтримати Україну і зміцнити наші економічні й політичні зв’язки, навіть в умовах триваючого конфлікту на її території», – заявив Свен Міксер, міністр закордонних справ Естонії, яка зараз головує в Раді ЄС.

Як йдеться у заяві Ради, ця «пропозиція спрямована на покращення доступу українських експортерів до ринку ЄС, з огляду на складну економічну ситуацію й зусилля економічних реформ, що здійснюються Україною».

Автономні торгові заходи впроваджуються додатково до положень про торгівлю, які вже були запроваджені в рамках Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, на основі їх тимчасового застосування, що діють з 1 січня 2016 року і які офіційно набирають чинності 1 вересня 2017 року.

Сьогоднішнє рішення є останнім кроком, необхідним для офіційного прийняття регулювання. Європейський парламент схвалив цей текст 4 липня. Тепер рішення повинно бути опубліковане, а чинності воно набере незабаром після підписання тексту під час пленарного засідання Європарламенту у вересні.

Торговельні преференції складатимуться із додаткових квот на деякі види сільськогосподарської продукції із нульовими митними ставками, а також на часткове або повне скасування мит на деякі види промислової продукції.

Документ визначає, що додаткові торговельні преференції для України включають впровадження нульових митних тарифів для деяких видів сільськогосподарської продукції та промислових товарів, зокрема, на овес, мед, кукурудзу, а також 23 види промислових товарів, серед яких – добрива, взуття, деякі метали та електронне обладнання.

Преференції будуть запроваджені на три роки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.