Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Москва побачила у законі щодо Донбасу підготовку Києвом нової війни

Імперія «Совок» 4645 переглядів

Опубліковано - 18.01.2018 23:03 | Всі новини | Версія для друку

Москва побачила у законі щодо Донбасу підготовку Києвом нової війни
Москва побачила у законі щодо Донбасу підготовку Києвом нової війни
У МЗС Росії наголошують, що ухвалення закону про реінтеграцію Донбасу загрожує “небезпечною ескалацією” в Україні, і що таким чином Київ може готуватися до “нової війни”.

Міністерство закордонних справ Росії вважає, що ухвалений Верховною Радою України закон "Про особливості державної політики з забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях" спрямований на ескалацію конфлікту.

"На жаль, ми є свідками створення ситуації, яка загрожує небезпечною ескалацією в Україні з непередбаченими наслідками для загального миру й безпеки", - сказано в заяві МЗС РФ, яка була оприлюднена у четвер, 18 січня, у відповідь на ухвалення відповідного закону українським парламентом.

У Москві зазначають, що цей документ спрямований на те, щоб "законодавчо підтвердити лінію Києва на вирішення "проблеми Донбасу" силовим шляхом". "Зокрема, оголошено про переформатування так званої антитерористичної операції у військову й передачі її управління військовим, яким будуть підлеглі всі інші силовики", - сказано в заяві. На думку Росії, завдяки цьому документу президент України Петро Порошенко отримає "необмежені, близькі до диктаторських, повноваження на придушення інакомислення й невдоволення". "Інакше як підготовкою до нової війни це назвати не можна", - переконані в російському міністерстві.

Крім того, Росія вважає, що ухвалення закону повністю суперечить досягнутим у Мінську домовленостям. "Про жодну "реінтеграцію" мова не йде. Навпаки, усе робиться для того, щоб ще більше розколоти Україну й відштовхнути від себе громадян, які проживають на Донбасі. Київ ховає досягнуті в Мінську домовленості й весь наявний механізм пошуку взаємоприйнятих рішень з подолання внутрішньоукраїнської кризи, включаючи й "нормандський формат", - переконані у МЗС РФ.

Нагадаємо, 18 січня після трьох днів дебатів та розгляду близько 700 поправок Верховна Рада ухвалила президентський законопроект "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей", у якому, зокрема, Росію було визнано державою-агресором. Петро Порошенко висловив переконання, що головним сигналом закону про відновлення суверенітету над Донбасом є реінтеграція окупованих територій України мирним, політико-дипломатичним шляхом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.