Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Які реформи ЗСУ потрібні для наближення до стандартів НАТО

Захист держави 5256 переглядів

Опубліковано - 23.04.2018 16:19 | Всі новини | Версія для друку

Які реформи ЗСУ потрібні для наближення до стандартів НАТО
Які реформи ЗСУ потрібні для наближення до стандартів НАТО
Україна має впроваджувати комплексні реформи та провести реструктуризацію всіх структур Збройних сил України.

Про це розповів генеральний директор Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенант Ян Брукс на прес-конференції в рамках Міжнародного тижня НАТО в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Насаперед йдеться про реформи комплексні, які дадуть можливість зокрема забезпечити демократичний цивільний контроль за збройними силами. Другий елемент цієї реформи - це реструктуризація всіх структур Збройних сил України у відповідності до тих структур і схем, які ми звикли використовувати в НАТО. Третій момент, коли йдеться про підготовку, то йдеться про конкретні підрозділи. І тут, відповідно, також потрібно зосереджувати увагу, щоб вони готувались у відповідності до стандартів, які визначені як НАТО, так і Україною. І нарешті, останній важливий елемент - це оперативна взаємосумісність", - наголосив Брукс.

Він зауважив, що саме взаємосумісність має відбуватись як на технічному рівні з дотриманням стандартів, так і взаємосумісність на людському рівні. При цьому представник НАТО зазначив, що процес досягнення такої взаємосумісності може тривати десятки років.

Як повідомлялося раніше, в Україні стартував Міжнародний тиждень НАТО в Україні.

У ході Міжнародного тижня експерти НАТО, науковці та посадові особи ознайомлять слухачів Національного університету оборони України ім.Черняховського із перспективами розвитку Альянсу та напрямами співробітництва з ЄС. Також учасники розглянуть сучасні гібридні загрози, реагування НАТО на них, а також ознайомляться з західною оцінкою Росії.

Захід триватиме з 23 по 27 квітня 2018 року в приміщенні Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.