Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мінгареллі назвав п’ять завдань угоди про асоціацію Україна-ЄС

Політика 4909 переглядів

Опубліковано - 19.06.2018 14:35 | Всі новини | Версія для друку

Мінгареллі назвав п’ять завдань угоди про асоціацію Україна-ЄС
Мінгареллі назвав п’ять завдань угоди про асоціацію Україна-ЄС
Голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі заявляє, що для реалізації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС необхідно виконати п’ять завдань, серед яких - належний механізм моніторингу.

Про це він сказав під час конференції у Києві.

«Мета Угоди про асоціацію - поглибити політичну асоціацію між Україною і ЄС та економічну інтеграцію. Що потрібно зробити? По-перше, треба забезпечити потужну відповідальність з боку України та Європи. По-друге - потрібен потужний механізм координації... Також важливо впровадити належний механізм моніторингу, щоб на регулярній основі перевіряти, що працює добре і що не працює», - сказав Мінгареллі.

Він додав, що уряд України вже запровадив механізм моніторингу, і Представництво ЄС в Україні також відстежує виконання Угоди про асоціацію.

Крім того, четвертим завданням Мінгареллі назвав необхідність встановлення чітких пріоритетів щодо виконання Угоди.

«Ця Угода є дуже амбітна, і якщо ми не будемо розставляти по місцях пріоритети кожного року, то загубимося», - сказав він.

Останнім завданням Мінгареллі назвав налагодження кращої комунікації, щоб усі в Україні розуміли, чому вона є важливою.

«Я кажу це, бо як ви знаєте, ми стикаємося з опором і це не є сюрпризом. Якщо ми хочемо подолати цей опір, то маємо зібрати багато українських представників для впровадження цієї Угоди і потрібно пояснити, що означає впровадження цієї Угоди для щоденного життя громадян», - сказав Мінгареллі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.