Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


G20 заявляє, що напруженість у світі загрожує зростанню економіки

Економіка 5582 перегляди

Опубліковано - 23.07.2018 11:50 | Всі новини | Версія для друку

G20 заявляє, що напруженість у світі загрожує зростанню економіки
G20 заявляє, що напруженість у світі загрожує зростанню економіки
Дводенна зустріч міністрів фінансів G20 відбулася на тлі торговельних конфліктів США з ЄС та з Китаєм. Учасники визнали необхідність посилити діалог і зміцнювати довіру.

Торговельні та геополітичні конфлікти між країнами заважають зростанню глобальної економіки та вимагають ширшого діалогу. Про це міністри фінансів і голови центробанків двадцяти найпотужніших економік світу (G20) заявили у комюніке за підсумками дводенної зустрічі в Буенос-Айресі, яка завершилася в неділю, 22 липня.

У комюніке визнається стійке зростання світової економіки та низький рівень безробіття, передає інформагенція Reuters. Водночас документ застерігає про посилення ризиків, серед яких "підвищена торговельна та геополітична напруженість", а також нерівність. "Ми визнаємо необхідність посилити діалог і зусилля для зменшення ризиків та зміцнення довіри", - вказано в документі. Як уточнює AFP, у спільній заяві США не згадуються, однак у ній приділено увагу торговельним конфліктам, тему яких представники G20 у березневому комюніке оминули.

Напруженість, ескалація та Трамп

"Напруженість у торгівлі залишається високою і загрожує подальшою ескалацією", - заявив на засіданні єврокомісар з економічних і фінансових питань П’єр Московісі. Він додав, що атмосфера зустрічі напруженою не була та що країни Великої двадцятки повинні "зберігати холодну голову".

Міністр фінансів ФРН Олаф Шольц (Olaf Scholz) зазначив, що політика президента США Дональда Трампа щодо міжнародної торгівлі може мати наслідок, якого не було серед цілей американського лідера, а саме - різке прискорення інтеграції Євросоюзу. "Тільки разом ми будемо сильними у світі майбутнього", - цитує Шольца інформагенція dpa.

Дводенна зустріч у Буенос-Айресі відбулася на тлі торговельного конфлікту між США і Китаєм, а також США і ЄС. Він може завдати світовій економіці шкоди на суму понад 400 мільярдів доларів, застерегла очільниця Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард.

1 червня набули чинності нові американські мита на сталь та алюміній для ЄС, Канади та Мексики. Вони становлять 25 відсотків на вироби зі сталі та 10 відсотків на вироби з алюмінію.

У відповідь на це 22 червня набули чинності нові мита Євросоюзу на деякі товари зі США. Вони стосуються сталі та сталевих виробів, віскі, арахісового масла, мотоциклів Harley Davidson і джинсів Levi’s.

На початку липня міністерство комерції Китаю оголосило про запровадження 25-відсоткового мита на 659 найменувань товарів з США. Так Пекін відповів на схвалення Білим домом списку з 818 китайських товарів, на які з липня поширюється 25-відсотковий митний збір.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.