Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чекістські агенти за кордоном. В Австрії впіймали чергового

Світ навколо нас 4721 перегляд

Опубліковано - 9.11.2018 14:15 | Всі новини | Версія для друку

Чекістські агенти за кордоном. В Австрії впіймали чергового
Чекістські агенти за кордоном. В Австрії впіймали чергового
Міністерство закордонних справ Австрії 9 листопада викликало дипломата з посольства Росії в цій країні через затримання полковника австрійської армії у відставці, якого підозрюють у шпигунстві на користь Росії.

Про це повідомляють міжнародні інформагенції Reuters, DPA та інші.

Як повідомив офіційний представник міністерства оборони Австрії Міхаель Бауер, служба військової контррозвідки розкрила випадок шпигунства за допомогою «дружньої спецслужби». Щодо відставного офіцера, ім’я якого не називається, порушено кримінальну справу.

Газета Kronen Zeitung повідомила раніше про розслідування щодо 70-річного австрійського полковника у відставці, який з кінця 1990-х років нібито передавав російській військовій розвідці інформацію про міграційну кризу, австрійську військову авіацію та артилерійські системи. За даними видання, за свої послуги він отримав близько 300 тисяч євро. Газета зазначає, що «підозрюваний діяв дуже професійно». Обіймаючи незначну посаду в штабі австрійської армії, кожні два тижні він зустрічався зі своїм російським куратором «Юрієм» і отримував від нього завдання. Здобуті відомості він передавав за допомогою зашифрованих листів або за допомогою супутникового зв’язку.

Канцлер Австрії Себастьян Курц і міністр оборони Маріо Кунасек виступили 9 листопада зі спеціальною заявою на цю тему. Керівник австрійського уряду різко засудив дії спецслужб Росії в Європі і заявив, що «шпигунство неприпустиме».

Курц також оголосив, що через шпигунський скандал міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль скасувала заплановану на початок грудня поїздку до Росії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.