Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В ООН затвердили резолюцію щодо проблем мілітаризації Криму

Війна з Росією (АТО) Регіон: Автономна республіка Крим 4559 переглядів

Опубліковано - 9.12.2019 22:53 | Всі новини | Версія для друку

В ООН затвердили резолюцію щодо проблем мілітаризації Криму
В ООН затвердили резолюцію щодо проблем мілітаризації Криму
Текст ухваленої Генеральної асамблеєю ООН резолюції щодо проблем мілітаризації Криму містить вимогу до Росії вивести свої війська з Криму.

Генеральна асамблея ООН затвердила резолюцію "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (Україна), а також частин Чорного й Азовського морів". Під час голосування у понеділок, 9 грудня, резолюцію підтримали 63 країни, повідомляє представництво України при ООН на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Проти резолюції виступили 19 країн. Серед них РФ, Білорусь, Сербія, Китай, Вірменія, Куба, Киргизстан, КНДР, Венесуела та Сирія. Ще 66 країн утрималися, передає агенція новин "Інтерфакс-Україна".

Резолюція містить вимогу до РФ вивести свої війська з Криму, повідомляють у представництві України при ООН. В іншому пункті резолюції засуджується проведення Росією військових навчань та висловлюється занепокоєння через використання РФ захоплених у Криму військових підприємств, кажуть українські дипломати.

Так само у резолюціє вказується, що посилення військової присутності Росії та перешкоди для міжнародної навігації негативно позначаються на соціально-економічній ситуації в прибережних районах України, зазначається на Facebook-сторінці представництва України при ООН.

Британці кажуть про "потужний сигнал" для Росії

Тим часом представництво Великобританії при ООН назвало сьогоднішнє ухвалення резолюції "потужним сигналом" міжнародної спільноти Москві, що її "незаконна поведінка та спроби інтегрувати Крим у Росію неприпустимі".

Нагадаємо, в ООН вже не раз закликали Росію припинити порушення прав людини в Криму та репресії проти інакодумців. 17 грудня 2018 року Генасамблея ООН також ухвалила резолюцію із засудженням мілітаризації Криму.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.