Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські вчені висунули ще одну гіпотезу зміни клімату

У світі науки 7390 переглядів

Опубліковано - 30.05.2007 23:52 | Всі новини | Версія для друку

Російські вчені висунули ще одну гіпотезу зміни клімату
Російські вчені висунули ще одну гіпотезу зміни клімату
Дослідники лабораторії космічних досліджень Головної (Пулковської) астрономічної обсерваторії Російської академії наук вперше виявили двовікову циклічну зміну світимості Сонця, яка, як вважають астрономи, чинить визначальний вплив на зміну клімату Землі.

"Нам вдалося встановити, що протягом останніх декількох тисячоліть існував безперечний прямий зв'язок між двовіковими циклічними варіаціями сонячної світимості і змінами глобальної температури на Землі", - повідомив завідувач лабораторією космічних досліджень ГАО РАН Хабібулло Абдусаматов.

Учені Пулковської обсерваторії досліджували також вплив 11-річної циклічної варіацій світимості Сонця на зміну клімату Землі. В результаті було встановлено, що вплив «короткострокової» зміни світимості на клімат згладжується і практично не виявляється завдяки термічній інерції Світового океану, повідомляє сайт журналу "Наука і Жізнь".
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.