Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Китайські хакери здійснили одну з наймасштабніших атак на світові компанії

Світ навколо нас 2739 переглядів

Опубліковано - 26.03.2020 12:35 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Китайські хакери здійснили одну з наймасштабніших атак на світові компанії
Кібервійна. Китайські хакери здійснили одну з наймасштабніших атак на світові компанії
Американська компанія у галузі кібербезпеки FireEye заявила про сплеск кібершпіонажу з боку хакерського угруповання, імовірно пов’язаного з Китаєм.

Про це повідомляє Reuters.

Підвищення активності почалося наприкінці січня, коли коронавірус почав ширитись за межами Китаю. І за останні кілька тижнів випадки кібершпіонажу також почастішали.

Як йдеться у доповіді FireEye, хакерське угруповання APT41 пожвавило свою діяльність з 20 січня. Вони спрямували свої атаки на 75 компаній - від промислових підприємств і медіаорганізацій до медичних установ і некомерційних організацій США, Канади, Великої Британії, Мексики, Саудівській Аравії, Сингапурі та інших країн. Назви компаній не розкривають.

Представник компанії FireEye Крістофер Глайер пов’язує це як зі спалахом COVID-19, так і з торговельною війною між Китаєм і США й вважає це однією "з наймасштабніших кампаній з боку китайських кібершпигунів за останні роки".

Китайське міністерство закордонних справ прямо не коментує доповідь FireEye, але опублікувало заяву, в якій йдеться, що Китай став "жертвою кіберзлочинності й кібератаки".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.