Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Президент Microsoft заявив, що компанія пережила «найскладнішу кібератаку». За нею могла стояти Росія

Світ навколо нас 1139 переглядів

Опубліковано - 15.02.2021 12:18 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Президент Microsoft заявив, що компанія пережила «найскладнішу кібератаку». За нею могла стояти Росія
Кібервійна. Президент Microsoft заявив, що компанія пережила «найскладнішу кібератаку». За нею могла стояти Росія
Груднева хакінгова кампанія була, «ймовірно, найбільшою та найскладнішою атакою, яку світ коли-небудь бачив», заявив президент Microsoft Бред Сміт в інтерв’ю телеканалу CBS.

Під час ефіру обговорювали виявлене в грудні вторгнення, яке порушило роботу мереж уряду та приватних компаній у США та багатьох інших країнах. За даними американської розвідки, ймовірно, за кібератакою стояла Росія.

«Коли ми аналізували все, що ми бачили в Microsoft, ми запитали себе, скільки інженерів могли працювати над цими атаками. І ми прийшли до відповіді, що це, звісно, понад 1 000», – розповів Сміт у програми «60 Minutes».

Експерти з кібербезпеки заявили, що на виявлення всіх уражених систем можуть піти місяці. У Росії заперечували причетність до кібератак.

Наприкінці грудня Microsoft повідомив, що був серед тисяч компаній, які знайшли проблеми у своїх системах. У компанії заявляли, що хакери отримали доступ до вихідного коду. При цьому у Microsoft наголошували, що безпека сервісів та даних користувачів не була піддана ризику.

У компанії розповідали, що разом з іншими урядовими агентствами та фірмами завантажили оновлення програмного забезпечення, розробленого компанію Solar Winds, по якій хакери і завдали удару.

Microsoft заявила, що шкоди завдали компаніям у Канаді, Мексиці, Бельгії, Іспанії, Великій Британії, Ізраїлі та Об’єднаних Арабських Еміратах.

Обраний президент США Джо Байден назвав кібератаку «великим занепокоєнням» і пообіцяв, що винні понесуть «значні витрати».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.