Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Корупцію в українських судах засуджують експерти США

Правосуддя 7257 переглядів

Опубліковано - 12.06.2007 02:09 | Всі новини | Версія для друку

Вільям Тейлор розкритикував Україну за відсутність прогресу у реформуванні системи судочинства
Вільям Тейлор розкритикував Україну за відсутність прогресу у реформуванні системи судочинства
Посол Сполучених Штатів Вільям Тейлор розкритикував Україну за відсутність прогресу у реформуванні системи судочинства. Про це дипломат сказав сьогодні у Києві, відкриваючи симпозіум присвячений цій темі.

Сполучені Штати вважають, що політична криза зупинила прогрес в реформуванні української судової системи. Відтак, все, чого досягли за рік – знівельовано. Політики з усіх таборів використовували суди для досягнення своїх особистих цілей. Посол США в Україні Вільям Тейлор зазначає, що голосні скандали довели – простим громадянам не варто сподіватися на об’єктивність української феміди:

“Ймовірно буде важко відновити авторитет судової системи у період виборчої кампанії. Бо вона лише підсилюватиме протиріччя. А від цієї виборчої кампанії усі українці чекають об’єднання, щоб рішення ухвалював єдиний центр”.

Наявність політичної волі та готовність суспільства – це умови викорінення корупції із органів правосуддя України. Принаймні так вважає колишня суддя Верховного Суду Сполучених Штатів Сандра Дей О'Kоннор. Цю посаду вона обіймала понад чверть століття:

“Якщо гілки влади у вашій країні дійдуть у цьому питанні згоди, я впевнена, на реформування правосуддя багато часу не знадобиться. Як тільки буде створена нова система, вона відразу почне працювати”.

Підвищити зарплати суддям, карати за корупцію, публікувати усі без винятків вердикти судів. За словами О'Kоннор, це лише декілька з механізмів, які гарантують верховенство права в Сполучених Штатах. Однак деякі американські рецепти в Україні можуть не спрацювати, переконаний член Конституційного Суду Віктор Шишкін. Українські судді і так отримують непогані зарплати, зауважує він. А тому має свій рецепт лікування судової системи:

“Радикальна зміна законодавства до всіх напрямків, що стосуються судової реформи. Тобто мова йде не лише про судоустрій. Значною мірою йдеться про судочинство і про діяльність суміжних органів – адвокатура, прокуратура. Тобто починати треба із законодавства. Друге – це загальна освіта”.

Український суддя песимістичніше за своїх американських колег дивиться й на те, коли реформа судочинства почне працювати.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.