Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Зоряні війни. Росія та Китай щодня атакують американські космічні об’єкти

Світ навколо нас 2011 переглядів

Опубліковано - 2.12.2021 07:47 | Всі новини | Версія для друку

Зоряні війни. Росія та Китай щодня атакують американські космічні об’єкти
Зоряні війни. Росія та Китай щодня атакують американські космічні об’єкти
Китай та Росія регулярно атакують американські супутники у космосі “некінетичними засобами”, тобто засобами, що не завдають непоправної шкоди. До таких засобів належать лазери, глушіння радіочастот та кібернапади.

Про це в коментарі Washington Post заявив генерал Космічних сил США Девід Томпсон, передає Голос Америки.

Такі напади відбуваються щодня, додав Томпсон в коментарі під час безпекового форуму в Галіфаксі.

Він відмовився коментувати, чи відбувались напади Китаю та Росії, які б завдали значної чи непоправної шкоди військовим супутникам США і заявив, що така інформація була б таємною.

Генерал вказав на інцидент 2019 року, коли російський супутник провів "небезпечні маневри" поблизу американського супутника, створивши "ризик зіткнення". "Однозначно, росіяни надсилали нам послання", - додав він.

Томпсон зауважив, що Китай швидко розвиває наземні системи для бойових дій у космосі а також надсилає велику кількість супутників у космос. "Ми все ще найкращі в світі в плані спроможностей, але вони швидко наздоганяють", - заявив військовий.

В листопаді США та інші країни висловили занепокоєння через проведення Росією пострілу по супутнику в космосі. Такі дії "непокоять, через небезпеку, яку вони створюють для міжнародної спільноти", заявив очільник Пентагону Ллойд Остін.

За повідомленнями, постріл, який Росія провели по власному супутнику, створив велику кількість уламків у космосі а також змусив астронавтів на Міжнародній космічній станції вжити надзвичайних заходів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.