Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Украині вийшла книжка про футбольних вболівальників – фанатів – хуліганів

Спорт Регіон: м.Київ 16722 перегляди

Опубліковано - 9.06.2006 19:02 | Всі новини | Версія для друку

В Украині вийшла книжка про футбольних вболівальників – фанатів –  хуліганів
В Украині вийшла книжка про футбольних вболівальників – фанатів – хуліганів
Сьогодні, 9 червня, в Мюнхені відкривається XVIII чемпионат світу з футболу. Футбол – це ціле життя для значної кількості людей всього світу, в тому числі і для українських вболівальників. Саме їм присвячена книжка «Don’t stop. Вболівальники – фанати – хулігани. Історія руху прихильників ФК “Динамо” (Київ) у спогадах очевидців».

Її автор – київський журналіст Володимир Алмашин, і 7 червня відбулася її презентація в арткафе «Купідон». Володимир Алмашин каже, що не розраховував, що книжка вийде саме напередодні чемпионату світу з футболу, він її закінчив писати ще в березні. Але так вже склалася її доля, що вона вийшла саме тоді, коли до футболу взагалі в суспільстві виникла велика цікавість. На його думку, книжка є дуже корисною, а вболівальники – це свідомі люди. В Україні питання щодо того, щоб навчитися поважати самих себе, ще не вирішено. А любов до Батьківщини починається з любові до свого клубу. “Той запал, який був у наших вболівальників, має бути в офіційного Києва”, - каже автор.

В книжці зібрані спогади футбольних фанатів та унікальні фото 1981-2005 років з приватних архівів. Автор пропонує погляд “із середини” на один з неформальних рухів футбольних вболівальників з моменту його фактичного становлення і до наших днів: “Ця праця – документальне свідчення однієї з граней нашого багатогранного життя. Не більше. І не менше.”

Ця книга, на думку експертів, які вже коментують нову книжку такого жанру, – інформаційний прорив, оскільки на все, що стосувалося футбольного фанатизму, і на події поза стадіонами було накладено негласне табу.

В цьому ж кафе з 11 травня знаходиться Книгарня видавців, в якій продаються книжки різних українських видавництв, в тому числі і видавництва «Нора-Друк». Саме в цьому видавництві вийшла книжка «Don’t stop» Володимира Алмашина. І на її презентації разом з автором була Елеонора Сімонова – директор «Нори-Друк», яка спочатку, коли ще жила в Донецьку, вболівала за Донецький «Шахтар», а тепер – за Київське «Динамо».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Спорт»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.