Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


І чому чоловіки люблять молоденьких?

Невідоме 7740 переглядів

Опубліковано - 31.08.2007 14:22 | Всі новини | Версія для друку

І чому чоловіки люблять молоденьких?
І чому чоловіки люблять молоденьких?
Вчені з’ясували, чому значна частина чоловіків надає перевагу жінкам молодшим за себе, а дами, у свою чергу, вибирають партнерів старшого віку.

Як свідчить проведене в Австрії дослідження, чоловіки досягають найбільших успіхів у дітонародженні, коли партнерка на шість років молодша, у жінок же дітей найбільше в тому випадку, якщо батько на п’ять років старший.

Однак, зазначають дослідники, у парах, де чоловік значно старший, таких переваг не спостерігається. У жінок, чиї партнери старші на десять років, у середньому стільки ж дітей, скільки і в тих, чий чоловік молодший на п’ять років.

Серед чоловіків середня кількість дітей зростала в тому випадку, якщо вік партнерки виявлявся меншим. Піку ця перевага досягала за різниці в 5,92 роки, після чого знову починала зменшуватися. Аналогічне відкриття було зроблено й у жінок: середня кількість дітей зростала у випадку, якщо партнер був старшим, піку цей показник досягав за різниці в 3,97 роки, а потім знову починав спадати.

У такий спосіб результати дослідження доводять, що союз, у якому чоловік старший, а жінка молодша, став нормою для гетеросексуальних пар в ході еволюції, оскільки різниця у віці забезпечувала народження і виживання більшої кількості дітей.

У середньому у світі чоловіки надають перевагу жінкам на 2,66 роки молодшим, а жінки - партнерам на 3,42 роки старшим.

Зазвичай такі вікові уподобання пояснювали тим, що чоловіки запрограмовані на вибір партнерок, які мають видимі ознаки здатності до дітонародження. Водночас жінки, як вважалося, прагнуть до матеріальних благ та статусу, яких у чоловіків стає більше з віком.

Вчені також виявили, що у випадку, коли в людини є діти від першого шлюбу, а потім вона вступає в повторний союз, то новий партнер зазвичай виявляється молодшим, ніж перший. Це вірно як для чоловіків, так і для жінок. Як думають дослідники, вибір більш молодого партнера покликаний компенсувати зниження здатності самої людини до відтворення.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.